Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dumny pan

W kobiecie interesuje mnie tylko ciało

Polecane posty

Gość rowerka
dumnemu argumentów brak..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Miłość w twoim rozumieniu jest książkową bajką dla grzecznych dziewczynek, które po jakimś czasie odkrywają, że ich wyśniony książę siedzi na kanapie w poplamionych spodniach z piwem i pokrzykuje na panów grających w piłkę na ekranie tv." z tym sie niestety zgdzam:O " I wtedy grzeczna dziewczynka wykręca numer dumnego pana i zgłasza się na rżnięcie bez zobowiązań by choć w części wypełnić pustkę i zakleić swój życiowy błąd." z tym już mniej! bo z takim panem to nawet sex nie jest stały co komu po kimś ,kto i tak cie oleje mało tu takich wątków typu"nie odzywa się"? czasem właśnie tacy jak ty myślą,że kobieta zywi niewiadomo jakie uczucia,a tak na prawdę nie ma nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukrecja...
Ja zdecydowanie popieram autora ... Naprawde lepiej aby sie nie wiazal ... i nie mnozyl ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ach całe szczęście uległych kobiet pragnących drani jest bardzo dużo i ich liczba się nie zmniejszy, bo co jak co, ale na głupotę i brak świadomości zawsze można liczyć" one mają brak świadomości my mamy brak świadomości więc chyba tylko ty przedstawiasz tutaj jakiś poziom:D to,że odpowiada mi tym drania nie znaczy ,że każdego chama jestem w stanie zaakceptowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ach faceci juz tak
dumny pan jest jeszcze chlopcem, oby dorastanie nie przyprawilo cie o smierc. Kobiety sa tylko dla seksu, uwazasz sie za inteligetnego wiec zapewne wzieles pod uwage ze porzadna sie z toba nie przespi. Nie bede tu cytowac listy chorob mimo iz, sadze ze o nich nie wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnożyć pewnie się będzie tylko to nie będzie JEGO PROBLEM a tych wyzwolonych kobiet wiele kobiet lubi irytujących facetów ale ty to już chyba pobijasz wszelkie rekordy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dumny pan wsadził kij w mrowisko i czekał na reakcję ciało czyli kawał mięsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukrecja...
Taki inteligentny nie potrafiłby się zabezpieczyć? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiarołomna - jak będę warzywem to już będzie mi na prawdę wszytko jedno czy ktoś mnie trzyma za rękę czy nie, pisałem już, że na końcu i tak jesteśmy sami, więc co to za różnica? gregory - mógłbym to samo napisać o tobie, przyganiał kocioł garnkowi ametria - podziwiam twój idealizm, ale zupełnie go nie rozumiem, dla mnie myśl że miałbym uprawiać seks z jedną kobietą przez lata jest nie do przyjęcia delikatnie mówiąc lukrecja - nie mam żadnego problemu, coś usilnie próbujecie mi wmówić, że jest inaczej :) ps. wystarczyło 10 minut gadu-gadu przez dupofon i towar na dziś wieczór zlansowany :classic_cool: pozdrawiam wszystkich sensownych interlokutorów (których nota bene całkiem sporo się zebrało) a wszystkim innym serdeczny kij w nery :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ach faceci juz tak
nie ma 100% zabezpieczenia dlatego tez dumni panowie maja dzieci o ktorych albo wiedza albo nie wiedza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukrecja...
"dumny pan lukrecja bawi mnie wasza kołtuńska, typowo polska reakcja na przedstawiony problem, jesteście mentalnymi starcami, zgorzkniałymi i bardziej świętymi od papieża " Przecież to Twoje słowa ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukrecja...
ach faceci juz tak - i lepiej aby te dzieci nie wiedziały jakich ojców mogłyby mieć ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukrecja...
Wszystko w przyrodzie jest po coś ... Wszystko ma swój sens .... rzekomy towar - płaci za głupotę inteligent - nie nadaje się do życia w stadzie ... I wszystko gra jak powinno ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukrecja...
* Inteligent w cudzysłowiu oczywiście ... :D bo to inteligent samozwańczy, nie poparty żadną wypowiedzią ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Gregory_
No to cwaniaku nawijaj, chętnie posłucham :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ach faceci juz tak
a teraz na powaznie i na zarty. Jakbym byla dzieckiem takiego kurwiarza nazwijmy rzeczy po imieniu to bym skorwiela wykastrowala a na powaznie 50 latkom rozum z kutasa do glowy przechodzi wiec kara byloby dla niego taki szacunek jaki mial do mojej matki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukrecja...
On już nie ma czasu ... gacie musi sobie uprać na spotkanie ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukrecja...
Ale takich nie ma potrzeby traktować na poważnie ... To śmieszny chłopiec jest ... Trochę opóźniony z wielkim ego ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Gregory_
Jak dla mnie to jest po prostu totalne upośledzenie emocjonalne i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukrecja...
I się nie mylisz! Choć nie jestem pewna, czy tylko emocjonalne ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×