Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bankowieeeec

Assessment centre-bank, ktos był?

Polecane posty

Gość bankowieeeec

Hej, szukam osób które były na AC na stonowisko kierownicze nizszego szczebla, typu kierownik oddzialu albo kierownik zespolu. Jakie zadania mieliscie do rozwiązania? Przygotowuje sie do takiego wydarzenia i bardoz chcialabym wiedziec jakei przyklady zadan wystepują. Wszędzie jest napisane ze bada kreatywnosc, pracę w zespole, bycie liderem, ale chcialabym wiedziec na jakich przykładach to jest bazowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam na takim assesnencie... jak dla mnie totalna klapa. Za pierwszym razem dużo zadań grupowych- aby wyłonić lidera grupy... wszyscy się przekszykiwali, próbowali zwrócić na siebie uwagę. Potem scenki z zycia kierownik-pracownik- aby zobaczyć jak dajemy radę w trudnych sytuacjach. Trwało to cały dzień. Były nawet zadanie z tymi figurami żeby do siebie dopasować, rózne przeróżne. Ogólnie źle to wspominam, bo nie lubię niczego udawadniać a tym bardziej na siłe pokazywać, że potrafię być liderem. Ja wtedy nie wygrałam, wygrał za to mój kolega, którego po trzech miesiacach zdegradowali i wtedy ja zostałam kierownikiem. Na drugim natomiast assesmencie było całkiem inaczej, wiele zadań indywidualnych ale też stanowisko było inne. Powodzenia i najważniejsze to być sobą... niczego nie udawać ani nie pokazywać na siłę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×