Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ale masz problem 02569

Powracam :D

Polecane posty

a ta dalej swoje ... wejdz na swoj profil i sobie zobacz a nie głupoty piszesz .... :classic_cool: .... nie no parodia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem z opowiadań ?.. hehehehe :D może jeszcze farbowana platynka? :D nie jestem z tych, które płaczą i mają wielki dylemat jak im się paznokieć złamie, bo przecież jak długo będzie odrastał!! całe życie przesiedziałam nad motocyklami, więc nie mam za bardzo czasu na myślenie o włosach i paznokciach, a co myślą o mnie inny [zwłaszcza ci którzy mnie znają mnie z życie] mam głęboko :D . Wyobraź sobie że weszłam i co? DUCHY.. nie ma. ale Ty masz ten e-mail, więc pewnie był jakiś błąd. _

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo a teraz osunęła ze swojego profilu e-mail zeby nie bylo ... hahahahahah moze i nie płaczesz nad złamanym paznokciem ... ale z tym imieniem to wyskoczyłaś jak pusta blondynka ... " uuu skad wiesz ... ??? tu leja !!! uuu "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o świecie :D wskaż mi miejsce gdzie napisałam : " uuu skad wiesz ... ??? tu leja !!! uuu " :classic_cool: się uśmiałam :D byłam święcie przekonana że e-mail był usunięty, a że nie był .. to dziwne bo jak spawdziłam to go nie było :D nie jestem taka pusta żeby od razu usuwać, sorry , ale perwera :O . . ale tak jak mówiłam leje na Ciebie sikiem prostym :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty lepiej poczekaj az twoj sie skończy bo cie nosi na wszystkie strony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tłoku nie mogę , po silnych środkach nie mogła bym jeździć :) ---- żeli raczej nie, w poniedziałek zaczyna się sezon, będzie więcej roboty niż było przez ostatnie 3 mies.. ale nieraz będę wpadać ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amp .... przykro mi ... ale albo leczysz chorobę albo borykasz sie z nia cale życie ... twoj wybór 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×