Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Madam Cebulka

Co myślicie o drukarkach?? Lepsza drukarka czy komputer albo skaner?

Polecane posty

Gość Dżon Trawolta
drukarka zes skanerem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laseczkaaa11
Chcesz dostać zupełnie za darmo najróżniejsze gadżety? Wystarczy zbierać punkty i wymieniać na nagrody. Zapraszam i polecam ! http://www.tinyurl.pl?Cm6HNela :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myślimy że są cooool
przeczytaj co napisałaś jeszcze raz i spróbuj odpowiedzieć na pytanie: lepsza jest kierownica czy koła w samochodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rika

Drukarki to fajne są Epson, a więc najlepiej by się sprawdziły . Ja lubię dobry sprzęt nie byle jaki, a więc warto szukać takich rozwiązań. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarinak

Moim zdaniem zdecydowanie drukarka, ale taka na przykład 3w1. Jeżeli chodzi o epsona to mogę polecić, mają bardzo dobre drukarki, jednocześnie ceny nie są jakieś bardzo wygórowane, co też jest przecież ważne. Teraz jest promocja, na niektóre modele można otrzymać cashback czyli zwrot kasy, dobra opcja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarinak

Moim zdaniem zdecydowanie drukarka, ale taka na przykład 3w1. Jeżeli chodzi o epsona to mogę polecić, mają bardzo dobre drukarki, jednocześnie ceny nie są jakieś bardzo wygórowane, co też jest przecież ważne. Teraz jest promocja, na niektóre modele można otrzymać cashback czyli zwrot kasy, dobra opcja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pistacja

U mnie się sprawdza drukarka Epson, zawsze możesz o takiej pomyśleć. Wszystko w jednym pakiecie tak naprawdę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość litka

Ja też mam Epson nowy model z zapasem tuszy zakupiłam. Użytkuje kilka dni i jestem zadowolona, a więc wydaje mi się, że każdy będzie zadowolony . Taki sprzęt w takich cenach to rewelacja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość remekmos
Dnia 9.10.2019 o 09:36, Gość katarinak napisał:

Moim zdaniem zdecydowanie drukarka, ale taka na przykład 3w1. Jeżeli chodzi o epsona to mogę polecić, mają bardzo dobre drukarki, jednocześnie ceny nie są jakieś bardzo wygórowane, co też jest przecież ważne. Teraz jest promocja, na niektóre modele można otrzymać cashback czyli zwrot kasy, dobra opcja. 

 

I dostaje się zapas tuszów na jakieś trzy lata drukowania 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moli

Epson ma teraz tak dużo ofert, że każdy wybierze coś dla Siebie. Ja modele z drukiem zdjęć posiadam i nadruki na płyty cv. Super sprawa. Warto czasem szukać takich ciekawych propozycji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o mnie, to od wielu lat prowadzę własną firmę i zdaje sobie sprawę jak ważna jest współpraca z fachowcami w danej branży. Dlatego korzystam z usług firmy https://pdaserwis.com/oferta/punkty-dostepu/ , która dostarcza nowoczesne rozwiązania ułatwiające prace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie osoby, które są zainteresowane tematem naszej rozmowy. Jeżeli szukacie sprawdzonego producenta systemów 3D, to polecam Wam sprawdzić nowoczesne skanery od firmy Evixscan3d, które wykorzystywane są m.in. w inżynieria wsteczna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×