Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mała bestia*

AIP - kto cos słyszał o tym stowarzyszeniu?

Polecane posty

Gość mała bestia*

AIP czyuli Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości polewga na tym, ze ułatwioa startm początkującymu przedsiębiorcom. Całkowite koszty założenia pod snimi firmy to 200 zł, nie płaci się ZUSu. gwadrantują darmową poradę księgowych, porady prawne, dostęp do faksów, reklamę. Podsumowujac jest to koszt 200 zł - korzystne wg mnie ale czy nie ryzykowne? Nie jestem do końca przekonana? Czy ktoś korzystał moze z usług AIP albo słyszał coś o tym poza tym, co jest napisane na ich stronie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo, bardzo warto. Znam tą organizację dość dobrze :) Tylko nie jestem pewna, czy oni nie pomagają tylko studentom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała bestia*
No, ja akurat jestem studentką, więc to nawet nie problem. W dodatku studiuję na jeden z uczelni, przy której oni działają. Dzięki za odzew. A znasz tą organizację z własnego doświadczenia, czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Działam w organizacji studenckiej, której dzieckiem jest właśnie AIP. Obecnie współpracujemy z nimi przy różnych inicjatywach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała bestia*
W takim razie dziękuję za wiarygodną odpowiedź. A wiesz np jak potem to wygląda w rozliczaniu się ze skarbówką, jak wygląda rozwiązanie umowy, kiedy już nie jest ich pomoc potrzebna? Czy można wszystko robić "po swojemu". Bo ja np mam już logo, mam już prawie gotową stronkę internetową, nazwę też oczywiście mam, mam już zarys pomysłu, tzn pomysł bardzo konkretny i sprecyzowany już mam, jednak boję się, czy nie będą mnie w jakiś sposób ograniczali i kierowali moimi decyzjami, pracami itp. Jak jesteś w stanie odpowiedzieć, to byłabym wdzięczna a jak nie, to w najbliższym czasie skontaktuję się po prostu bezpośrednio z tą organizacją ;) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×