Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdeterminowana89

BAŃKI CHIŃSKIE na CELLULITIS

Polecane posty

Gość zdeterminowana89

Witam, kto z Was uzywał? jakie efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdeterminowana89
hallo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdeterminowana89
nie wierze, ze nikt na kafeteri tego nie uzywał che je jutro kupic i bardzo mi zalezy na opini tych ktorzy ich uzywali!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasha64
Mam bańki chińskie. Kiedyś mój tata kupił jakoby miały rozwiązywać problemy zdrowotne, ale dopiero niedawno dowiedziałam się, że można używać ich jako przyrząd do walki ze skórką pomarańczową. Od dzisiaj będę próbować i zobaczę co z tego wyniknie, ale z tego co słyszałam : działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaaraaaa
ja używałam. w ciągu miesiąca pozbyłam się zaawansowanego cellulitisu. No ale były również ćwiczonka i dieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To musi być dosyć bolesne:( Słyszałam jednak co nieco na ten temat i podobno jakieś tam efekty przynosi:) Ja jednak wolę mniej bolesne metody, na przykład taki balsam http://www.e-lek.pl/105824,elancyl-offensiv,100201.html bardzo przyjemnie pachnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiradelllaKerr
Używałam ,używałam Kocham bańki chińskie ! przez tyle lat cudowałam już na wszystkie strony by pozbyć się skórki pomarańczowej , a tu prosze 30 zł + jakaś oliwka i po cellulicie , a jaka skóra śliczna z czasem ;) Wcale nie boli tak bardzo , na początku troszkę , ale to taki ból pt"robie coś dobrego dla siebie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sobie zakupiłam masażer. Mysle, ze tez bedzie pomagac. zasysa on skore w bańke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez bym chciala stosowac te
banki, ale mam zylaki:( jaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha i ach
Mi nie p[omogły a za to nabawiłam się popękanych naczyniek. musiałam odstawić po ok 2 miesiacach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariannnnnna
moim zdaniem lepiej zapobiegać, niż później się katować, aby się pozbyć cellulitu- tak naprawdę duży wpływ na jego tworzenie się ma nieodpowiedni tryb życia, czy odżywianie. niestety z niektórych rzeczy należy albo zrezygnować, albo je ograniczyć:| kilka wskazówek dotyczących tego znalazłam np tu: http://www.klubdobrejenergii.pl/ekspert_radzi/porady.html/11/ mnie bańki jakoś nie przekonują, może dlatego że też mam wrażliwe naczynka, a poza tym mam jakiś uraz do tego typu metod wyniesiony z dzieciństwa gdy bańkami leczono przeziębienia:P ale to już dawno było:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak działają te bańki chińskie bo nie wiele na ich temat słyszałam, ale dowiedziałam się ostatnio o takim programie zwalczającym cellulitis, który nazywa się stop-cellulit, polega na dobraniu odpowiedniej diety i terapią falą akustyczną na obszary ciała dotknięte cellulitem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxmmxx
Z tego co się uczyłam w szkole to cellulit, a cellulitis to całkiem coś innego. Więc dlaczego wszędzie piszą, że bańki chińskie są na cellulitis???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zespółempiro
pomagają na 90% masażysta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxmmxx
masażysto ale mi nie o to chodzi czy pomogą czy nie, bo to wiem. Tylko ciekawi mnie dlaczego wszyscy piszą że bańki chińskie są na cellulitis,jak do tego nie służą (cellulitis- choroba bakteryjna skóry) tylko do cellulitu (cellulit- tzw. skórka pomarańczowa) Mylone są dwa różne pojęcia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zespółempiro
przepraszam ale myślałem że to zwykłe przejęzyczenie powinnaś zasięgnąć porady dermatologa,myślę że maść z antybiotykami powinna załatwić sprawę albo kąpiele zioławe a co do baniek na tą przypadłość to się zorientuję,muszę porozmawiać z mądrzejszymi ode mnie, i dam niedługo odpowiedź pozdrawiam masażysta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zespółempiro
przypomnij mi się w poniedziałek rano na maila jurekmasaz@interia.pl masażysta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zespółempiro
hej cellulitis leczy się antybiotykami doustnie popytałem mądrzejszych ode mnie wszyscy mówią że bańki nie zaszkodzą stawiane metodą tradycyjną na plecach ,mogą jedynie wspomóc leczenie, pozdrawiam masażysta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cubea
Na pewno warto korzystać z takiego sposobu usuwania skórki pomarańczowej, ale dobrze też od czasu do czasu odwiedzić SPA i zrobić sobie profesjonalny zabieg. Jednym z lepszych jest na pewno Slim Cell, który można przejść w Primavera SPA (w Jastrzębiej Górze). Działa na każdy stopień cellulitu i skutecznie ujędrnia skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×