Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pinia marcowa

zmiana zawodu!!fryzjer

Polecane posty

Gość pinia marcowa

Chciałabym zmienic zawod, zostac fryzjerką.Tylko czasem odnosze wrazenie, ze to trudniejsze niz sie wydaje.Szczegolnie dla osoby, ktora ma skonczone studia z innego zakresu.Jednak zawsze marzyłam o tym i wiem , ze mam predyspozycje do fryzjerstwa:( Przeciez nie pojde do zawodowki fryzjerskiej po studiach.Chciałabym zdobyc w jakis sposob praktyke, ale jak? Czy jakis salon fryzjerski przyjmie mnie chocby jako wolontariuszke i podszkoli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinia marcowa
czekam na wasze opinie, czy zmiana zawodu ma sens?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mietek z Zawoi
Ty masz studia , ale chyba WUML.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinia marcowa
mam studia, a co to ma do rzeczy?Mietku a Ty masz chyba problemy z czytaniem ze zrozumieniem, bo nie zrozumiałes pytania. Czy ja zadałam pytanie, "zgadnijcie jakie studia skonczyłam?nie.. i kto tu jest glupi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mietek z Zawoi
Nie ubliżyłem tobie , a to ty masz problem w czytaniu ze zrozumieniem , bo nie pojełaś podtekstu , ze po co studia jak chcesz być golibrodą, a co to WUML to też nie wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinia marcowa
nie wiem co to WUML

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie jestem w trakcie zmiany zawodu. Także skończyłam studia a teraz uczę się w szkole policealnej (co raz więcej osób zmienia zawód, u mnie w grupie jesteśmy 3 z wyższym wykształceniem). Poszukaj 2 letniej szkoły lub kursu fryzjerskiego. Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fryzio
Jeśli chodzi o to jak zostać fryzjerem to chyba rzeczywiście najlepszym sposobem będzie dwuletnia szkoła policealna. Ale ewentualnie jeśli masz jakąś znajomą fryzjerkę niech Ci pokaże parę sztuczek żebyś zobaczyła czy masz do tego dryg. Bo ostrzegam w takiej szkole to pierwsze pół roku to tylko teoria i nudy straszne...:( http://www.zawodowe.com/Fryzjer_-_jak_zostac_327

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala.mi-mala.mi
Moja koleżanka skończyła kurs fryzjerski w Warszawie, nie pamiętam dokładnie ile trwał, ale chyba 3 m-ce i po tym kursie szybko znalazła pracę. Też skończyła studia, ale nie chciała pracować w zawodzie. Z tego co wiem to taki kurs kosztuje teraz ok 2 500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×