Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość bożena grażyny

Kurs tańca, czy warto?

Polecane posty

Gość bożena grażyny

Lubie tańczyć ale nigdy nie umiałam przełożyć tego na koordynację ruchową :D nawet tzw. taniec weselny nie do końca mi wychodzi. Warto w takim przypadku iść na kurs tańca? Boje się że tylko się ośmiesze i nie bede nadążała. No i druga sprawa ze nie mam z kim iść. Ani partnera, ani kolegi, nawet koleżanki. Warto w takim razie sie zapisac? Może ktoś ma jakieś doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bożena grażyny
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja tez chetnie zapisałabym sie na kurs tańca, ale sadzac po tym jak ruszam się na aerobiku to chyba dam se spokój. nie nadązam za układami tanecznymi instruktorka ciągle ma do mnie jakies ale... a tak lubialam tanczyc na imprezach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość confuseddddd
ja tez mam totalnnie zaburzona koordynacje ruchowa . kiedys w lo chodzilam na taki bo organizowali w szkole za pol darmo ale jakos ciezko mi szlo ciagle w tyle na szarej kicie wiec sie bardziej umeczylam niz dalo mi to radosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdasdhh
warto.. kiedys tanczylem strasznie chaotycznie na weselach.. pochodzilem troche na kurs tanca... robilem tylko co instruktorzy pokazywali.. i tanczylem najczesciej samemu.. albo z partnerka.. i powiem ze to pomaga... teraz na weselu kazdy mnie zachwala.. ze z tym co bylo wczesniej jest git malia :) pytalem wielu osob.. czy chca tanczyc? zawsze dostawalem odpowiedzi ile to kosztuje? kiedy? ile trwa? trudno jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdasdhh
i wiadomo.. na poczatku sam nie nadazalem.. w dodatku dodam, ze nie czulem rytmu... pochodzilem kilka miesiecy.. i powiem ze jest lepiej obecnie chodze tylko na zajecia na uczelni, b. rzadko kiedy jest puszczana muzyka.. ale chodzi tu raczej na razie o zapamietanie ukladu... jak zatanczysz na sucho.. to i z muzyka tym bardziej patrzac na znajomych co tancza dookola mnie.. czasami mowie.. masakra... ludzie kompletnie nie czuja rytmu? albo nie wiem w czym tkwi ich problem? te ich ruchy.. nie sa takie pewne.. stawiaja kroki tak jakby sie bali.. normalnie czasami to smiechu warte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bożena, idź na kurs, jak ja chodziłam to zawsze były zmiany partnerów i nie trzeba przychodzić z własnym partnerem! Jest fajnie! Ja chodzę sama bo mój chłopak wieczorami pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdasdhh
takze Bozenka... na pewno polepszysz swoje umiejetnosci taneczne ;) i ten tzw. taniec weselny lepiej Ci wychodzi bedzie... :).. Kazdy kto przychodzi.. i jest tzw. beginnerem.. nie bedzie odrazu tanczyl jak mistrz swiata Michał Malitowski :)... Pojdziesz na pewno beda jacys wolni partnerzy.. a jezeli nie.. to pojdz sama.. chodzi tu tylko o dobra zabawe :) Ponadto zawsze mozna poznac nowych ludzi :) Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bożena grażyny
o dzięki za odzew! Kurcze, chciałabym ale się boję tego kursu, musze sie zastanowic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała złośnica
tez bym sie zapisała, ale nie mam "partnera do tanca" :D kurrrrcze :o a tak bym sie poruszała ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweety23
Kurcze...ja też postanowiłam zapisać się na kurs tańca...tylko też się obawiam...partner ma świetną koordynację i poczucie rytmu...boję się że nie nadążę za nim i tylko wstydu sobie narobię;) a tak mi się marzy ten taniec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hure jatr
Warto, ale szukajcie okazji cenowej... Np. http://www.znizkomania.pl/pokaz_oferte,44313,do-72-kurs-wybranego-tanca-miesieczny-39-zl-lub-2-miesieczny-59-zl.html Na grupówkach takie oferty są bardzo tanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenka1235
Jezeli jestescie z wroclawia lub okolic to polecam nauke pierwszego tanca w szkole tanca esens. my za lekcje prywatna dalismy okolo 80zl, wiec mysle to przystepna cena. po 5 lekcjach mielismy gotowy, piekny uklad, odpowiedni do naszych umiejetnosciwww.esens.com.pl. mozna sprawdzic, nawet z ciekawosci. z tego co wiem, kursy sa jeszcze tansze. chyba kolo 19 zl za zajecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uważam, że warto znaleźć dobrego nauczyciela tańca i wtedy pozbędziesz się problemu. najważniejsze żeby potrafił zarazić swoją pasją do tańca. tutaj możesz naleźć kogoś odpowiedniego http://eduexplorer.pl/wroclaw/taniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kampocik
Proszę bardzo - http://skalskidance.pl/ Tam macie coś takiego jak west coast swing, taniec całkowicie inny, mało znany, ale też wyjątkowo oryginalny. No i tutaj rzeczywiście można zrobić wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rok temu też postanowiłam iść na kurs. Byłam sama, nie brałam nikogo. Zapisałam się do Szkoły Salsopolis. Dziś - chodzę na kurs w ciągu dalszym. A obawy, ze nie nadążysz są bez sensu :)Przecież po to idziesz, żeby się wszystkiego nauczyć na spokojnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mistycznaona
Jak najbardziej warto. Taniec pozytywnie wpływa nie tylko na nasze mięśnie, ale również na samopoczucie. Sama chodzę do SoSalsa w Gdańsku, więc ta opinia potwierdzona jest doświadczeniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bellania
To w sumie trochę głupie pytanie czy warto tańczyć. To kwestia co kto lubi. Ja np. uwielbiam i zawsze jak tylko mogę to podreptam nóżkami w rytm muzyki. W soSalsa również byłam i mają świetne zajęcia i dobrych instruktorów. Najpierw zastanów się co chcesz robić i czy na pewno chcesz się zapisać na taniec... jak co sprawdź sobie grafik www.sosalsa.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dalaria
Też się kiedyś zastanawiałam czy warto, ale po zajęciach właśnie w sosalsa.pl uznałam że jednak warto. Grunt to trafić na dobrych instruktorów, niezniechęcających ale i zabierających Cie ze sobą w ten fantastyczny świat tańca. Ja pokochałam tańczyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość energettyczna
Zdecydowanie warto, ja się zapisała do SoSalsa w 3mieście. Świetna szkoła, wspaniała atmosfera zajęć, aż czuję, że odżyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kombinatta
Pewnie, że warto do SoSalsa, nie tylko uczymy się czegoś nowego, ale także dbamy w ten sposób o swoje ciało, a przecież zależy nam żeby jak najdłużej się dobrze prezentować. Taniec odmładza, to udowodnione:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście że warto, jak masz tylko chęci i chcesz to polecam... Sama bym poszła poruszać się jakbym miała blisko do miasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość falicja
Czasami warto się po prostu ruszyć z domu, ja się zdecydowałam na kura w SoSalsa i tego wyboru nie żałuję, nie tylko poprawiło mi się samopoczucie, ale także kondycja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuhnia
Warto warto, ja SoSalsa polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłam
Warto warto, do SoSalsa zwłaszcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się rozglądałam za dobra szkoła tańca i trafiłam na http://podkwadratem.pl/ . Maja ciekawą ofertę dostosowaną do wieku i umiejętności. Chyba się zdecyduję na zajęcia u nich bo cenowo tez bardzo korzystnie wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×