Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kafeterianka_03

Jak wygląda prowadzenie ciąży w LuxMed?

Polecane posty

Wiem że w poszczególnych miastach to się trochę różni, ale chciałabym wiedzieć tak mniej więcej jaka jest cena wizyty, czy obejmuje to usg, czy badania można robić na miejscu od razu jak się dostanie skierowanie czy trzeba przychodzić drugi raz. I czy za te badania płaci się oddzielnie czy też w ramach wizyty. A jeśli któraś ma doświadczenia z LuxMedem w Kraśniku to bardzo proszę o kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chodze do luxmedu w lublinie z wizytami róznie trzeba sie rejestrować za wizyte ok 85 zł usg odzielnie 80 zł za kazde badanie się płaci ja ostanio za 9 badań zapłaciłam 170 zł wiec drogo ale na opieke nie narzekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi całą ciążę prowadziła pani doktor Beata Chołys Duszyńska, przyjmowała w Limanowej, pracowała też w szpitalu w Limanowej, a ja tam też rodzilam swoje dziecko. Wszystko było okej, to bardzo dobra lekarka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lux med nigdy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzę do lux medu, za każde badanie i wizytę muszę zapłacić. Nie są to tanie przyjemności, ale nie mogę złego słowa powiedzieć o jakosci opieki itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak masz ciążę wysokiego ryzyka, z komplikacjami to każą ci spadać, bo takimi ciążami się nie zajmują, taką mają politykę, nie opłaca im się trudna pacjentka, bo to więcej badań w ramach abonamentu. We Wrocławiu sprawa wygląda tragicznie z terminami w sensownych godzinach, bo chyba całe miasto ma już u nich pakiety. Generalnie, bez szału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam prowadzenie ciazy w pakiecie a mimo to dali mi do zrozumienia zebym spadala na drzewo, lekarzom w Luxmedzie chyba sie nie chce ciazami zajmowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×