Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość iejkj__wFacet

Lubie bawić się analnie - facet/hetero

Polecane posty

Gość iejkj__wFacet

Witam, co sadzicie o tym Panie: jestem młodym przystojnym facetem, niedawno odkryłem z moja partnerka stymulowanie analne podczas zabaw. Tak mi sie to spodobało, ze obecnie zaczynam zabawiac sie tak sam podczas masturbacji, pomagajac sobie jakimis malymi przedmotami. Od razu mowie ze jestem na 1000% hetero i interesuja mnie jedynie kobiety, na mysl o jakimkolwiek zbliżeniu z facetem robi mi sie niedobrze. Po prostu zwykly urozmaicacz, ktory nie powiem jest baaardzo przyjemny i podniecajacy. Jakie jest wassze zdanie na ten temat? A moze ktoras chcialaby na to popatrzec?:) Jak cos e-mail znacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrzeć jak grzebiesz sobie paluchami w duspku. No naprawde świetny pomysł dla osób które nie chcą jeść śniadań, a nie mogą się powstrzymać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc_bi

Hej. Gość iejkj__wFacet

Jestem facetem bi i tez lubie zabawy analne tylko ze mam zabawki. Nie myslałes zeby umówic sie z facetem na takie zabawy. bo ja chetnie bym sie zabawił i popatrzył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Don John bi

Ja zaczynałem od niewinnych pieszczot tyłka mojej dziewczyny gdy byłem po 20-ce, po to by stopniowo, etapami, po 10 latach dojść do regularnego rżnięcia się z facetami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jestem tez hetero i lubie czasem masowac sobie dupke paluszkami ale ponioslo mnie dalej i kupilem masazer prostaty wsuwam sobie go i przy tym sie masturbuje,wytrysk mam mega obfity

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 7.04.2010 o 14:37, Gość iejkj__wFacet napisał:

Witam, co sadzicie o tym Panie: jestem młodym przystojnym facetem, niedawno odkryłem z moja partnerka stymulowanie analne podczas zabaw. Tak mi sie to spodobało, ze obecnie zaczynam zabawiac sie tak sam podczas masturbacji, pomagajac sobie jakimis malymi przedmotami. Od razu mowie ze jestem na 1000% hetero i interesuja mnie jedynie kobiety, na mysl o jakimkolwiek zbliżeniu z facetem robi mi sie niedobrze. Po prostu zwykly urozmaicacz, ktory nie powiem jest baaardzo przyjemny i podniecajacy. Jakie jest wassze zdanie na ten temat? A moze ktoras chcialaby na to popatrzec?:) Jak cos e-mail znacie.

Jesteś chory jp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 7.04.2010 o 14:37, Gość iejkj__wFacet napisał:

Witam, co sadzicie o tym Panie: jestem młodym przystojnym facetem, niedawno odkryłem z moja partnerka stymulowanie analne podczas zabaw. Tak mi sie to spodobało, ze obecnie zaczynam zabawiac sie tak sam podczas masturbacji, pomagajac sobie jakimis malymi przedmotami. Od razu mowie ze jestem na 1000% hetero i interesuja mnie jedynie kobiety, na mysl o jakimkolwiek zbliżeniu z facetem robi mi sie niedobrze. Po prostu zwykly urozmaicacz, ktory nie powiem jest baaardzo przyjemny i podniecajacy. Jakie jest wassze zdanie na ten temat? A moze ktoras chcialaby na to popatrzec?:) Jak cos e-mail znacie.

Nie jesteś sam ☺️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×