Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nauczyciel seksu

Wszystko co chcielibyście wiedzieć o sexie ale boicie sie zapytać

Polecane posty

Gość dlaczego jak go pieszcze reka
a jak to jest z wiekiem u faceta ? ktory potrzebuje wiecej 30 latek czy 40 latek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bi sexualna
Rozmawialiśmy już na ten temat, postawił jeden warunek, mam być jak męska sucz w jedną stronę, problem w tym ze jestem dominą, a męska sucz jednostronna pojęcia nie bardzo rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a paluszek w puci
jak wam wkładamy ,lubicie?bo mam wrażenie że nie zabardzo ,,,,,,,i czemu/?przecież wy nam wkładacie//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bi sexualna
ile masz lat nauczyciel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu życie jest weselsze
a podnieca was jak nam się spuszczacie prosto do buzi,,,,,do końca?i co w tym takiego podniecającego/???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozczarowana.......
Powiedz mi dlaczego mój były facet kiedy kochał się ze mną mówił mi że mnie jednocześnie kocha i nienawidzi, że nie chce być ze mną ale beze mnie też nie. O co mu chodziło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe nauczyciel seksu? Czyli wychowania do życia w rodzinie? Może się więc okazać, że Twoi uczniowie będą lepsi od Ciebie w tym....bardziej doświadczeni...:D. Bardzo się płonisz podczas zajęć?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe nauczyciel seksu? Czyli wychowania do życia w rodzinie? Może się więc okazać, że Twoi uczniowie będą lepsi od Ciebie w tym....bardziej doświadczeni...:D. Bardzo się płonisz podczas zajęć?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o łykanie spermy to jest to znak od kobiety że na prawdę kocha swojego faceta i zrobi dla niego wszystko. Wiele w tym psychologii. Wyobraź sobie że facet po zrobieniu ci minetki leci do łazienki umyć zęby. Jak byś się poczuła w tej sytuacji? Fatalnie czyż nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozczarowana To znaczy że źle sie czuję będąc z Tobą ale gdy odejdziesz będzie jeszcze gorzej. Porozmawiajcie co was gnębi w związku ale tak szczerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a paluszek w puci Faceci tego nie lubią z tego powodu ze kojarzy im się to z pedalstwem. Ostatnimi czasy jest straszna nagonka na ludzi o "odmiennym spojrzeniu na życie" i facet boi się że w razie zerwania możesz się wygadać koleżankom a wtedy pójdzie fama na całe miasto ze jest gejem. Zrozum faceta lub spraw by poczuł się pewnie i komfortowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozczarowana.......
Rozmowy nie pomagały, ale kiedy chciałam odejść sama nie pozwalał mi, szantażował mnie że jeśli odejdę zabije się....i tak w kółko. Po co facet zatrzymuje kobietę skoro jest mu z nią aż tak źle? To bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu życie jest weselsze
ok,,,to w takim razie jak nam w pupe wkladają ...penisa to już się nie czują gejami....?słucham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego Nauczyciel seksu
to taki debil ? I odpowiada na pytania na poziomie czwartoklasisty ? Na dodatek w wątku, który sam założył hahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego Nauczyciel seksu
to taki debil ? I odpowiada na pytania na poziomie czwartoklaksisty ? Na dodatek w wątku, który sam założył hahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu życie jest weselsze Ale ktoś ci wkłada na siłe do pupy? Jesli tak to zgłoś to na policje. Skoro facet nie rozumie znaczenia słowa "nie" to albo się z nim rozstań albo zgłos odpowiednim władzom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek 22151
Jakie IQ ma pseudo Nauczyciel Seksu ? Ja stawiam, że takie, jak długość jego fiuta czyli w okolicach 11.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu życie jest weselsze
ale to my zadajemy pytania,,,,więc czekam na odpowieć Nauczycielu/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozczarowana.......
Powiedz mi jeszcze jedno tylko.... Czy jest możliwe uzależnienie się faceta od kobiety na tle sexualnym? Czy facet może siedzieć z kobietą tylko dlatego ze sex z nią mu wyjątkowo odpowiada, gdy ona jest mieszanką ku.rwy i damy w łóżku? Czy sex jest silnym magnesem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpowiedziałem. Na pytanie droga koleżanko. Jeśli ktoś znalazł jakieś nieścisłości w moich wypowiedziach to proszę je wyszczególnić zamiast robić z siebie głupka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorciaB
A ja sądzę, że Nauczyciel seksu, to zwykły onanista, który tutaj przesiaduje całymi dniami i czytając pytania, wali sobie konia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorciaB
A ja sądzę, że Nauczyciel seksu, to zwykły onanista, który tutaj przesiaduje całymi dniami i czytając pytania, wali sobie konia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu życie jest weselsze
czyżby przerwa.......na papierosa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×