Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość modelowanie__________

Chodzicie do centrum modelowania sylwetki?

Polecane posty

Gość modelowanie__________

Jak często z tego korzystacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chodzę mniej więcej raz w roku, na zabiegi endermologii redukujące tkankę tłuszczową i cellulit. :) Zabiegi są przyjemne, a moja skóra jędrniejsza! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gooer
www.bananki.pl/home

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a gdzie korzystasz ze swoich zabiegów? Ja akurat chodzę do kliniki Cosmetologica w Gdańsku i naprawdę nie narzekam... miałam problem z nadprogramowym tłuszczem, który nie odpuszczał ale po zabiegu w klinice, w końcu mogłam stanąć przed lustrem i się uśmiechnąć na widok mojej sylwetki :) Czy ktoś jeszcze korzystał z zabiegów endermologii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkich serdecznie, chciałabym zakupić mojej mamie serię zabiegów modelujących sylwetkę i pomagające pozbyć się złogów tłuszczu, gdzie w trójmieście najlepiej skorzystać z takich zabiegów ? Zależy mi na profesjonalizmie personelu, gdyż ma to być prezent urodzinowy i nie chciałabym narażać mamy na niepotrzebny stres, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga2828
z tego co czytałam gdzieś na forum to klinika dr Michajłowskiego zdaje egzamin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja_dzia88
^ Święta racja!! Chodzę tam na różne zabiegi i naprawdę takiego podejścia do pacjenta pozazdrościć może nie jedna klinika :) zawsze wychodzę cała w skowronkach, bo z wizyty na wizyty na różnego rodzaju zabiegach czuję się coraz piękniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mieszkam w Słupsku, u mnie w mieście nie ma takich klinik :( chyba pozostaje mi jeździć do 3miasta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja do kliniki dr Michajłowskiego jeżdżę aż z Torunia :) niestety u nas nie ma tak dobrych klinik. Na szczęście studiuję zaocznie w Gdańsku więc co któryś piątek mam zabieg ;) i jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DramaQueen
No to faktycznie dobrze sobie to wykombinowałaś. Ja cały czas odkładam pieniądze i zastanawiam się nad kliniką. A napisz proszę coś więcej o tej Cosmetologicy....przydałaby mi się rzetelna opinia, czemu wybrałaś akurat to miejsce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może zamiast uczęszczania do centrum i płacenie $$ pieniędzy, warto zainwestować je w 100% w siebie- i zapisać się do szkoły na kierunek Specjalista do spraw dietetyki. Poznać tajniki jedzenia, jak łączyć by schudnąć i wiele więcej.. facebook.pl/novacebydgoszcz ul.Krasińska 2 w Bydgoszczy tel.790400178

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
endermologia jest mega spoko. Nie boli, jest skuteczna (chociaż różnie działa, wszystko zależy od stopnia cellulitu) szczerze polecam klinikę dr Michajłowskiego, nie ma lepszego miejsca do wykonania takich zabiegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No mi to mega pomogło. Usunęło mój tłuszcz, którego było w nadmiarze. Nie mogłam sobie z nim poradzić.. ale poszłam do tej kliniki o której piszecie (clinica cosmetologica) i tam się wszystko zmieniło... bardzo polecam to miejsce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak cenowo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×