Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marusia1111

tymczasowa dominacja / uległość

Polecane posty

Gość marusia1111

Chodźcie tu dopóki nasz oryginalny nie zacznie chodzić. Koci Mklara brum Jo ecri zaq Villy doktorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to póki działa/nie działa/działa/nie działa... odkryłam, że jestem zazdrosna :( z dobrych rzeczy-popisałam sobie z M 🌻 i wielki buziak za super stopkę M..co prawda kilka razy próbowałam przesłać Ci wielki bukiet RÓŻ, ale nie wychodziło. Dla odmiany więc 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stopka Jo właśnie, żebyś się poczuła wyjątkowo :) A te róże to tak specjalnie?? Zamiast lilii na przykład :p albo orchidei :p Ja już sobie wyszłam, bo myślałam, że nie zadziała, ale widzę, że chwilowo coś ruszyło-ciekawe na jak długo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M, jesteś romantyczką więc nie przypadkowo wybrałam róże...a że dodatkowo mi przypomniałaś, że można je zastosować jak najbardziej w klimacie... ;) tylko najtrudniej wytłumaczyć się mężowi, dlaczego mam cały brzuch i piersi tak podrapane... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale lilie też są romantyczne :p Dla mnie przynajmniej :) może dlatego, że po prostu bardzo lubię ich zapach :) Jo-gdyby mąż wiedział, że te zadrapania są za sprawą kobiety to nie byłoby większego problemu. Może nawet i coś dobrego by z tego wyszło, bo na pewno nalegałby, aby przy kolejnym bukiecie mógł się przynajmniej przypatrywać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno dobrej gospodyni ciasto samo w rękach rośnie...interpretacja dowolna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawać mi tu stolnicę i ciasto! Zabieram się za wyrabianie ;) Aaa, ciasto dzwoniło, że się spóźni, więc na razie mogę sobie co najwyżej obmyślać strategię wyrabiania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawiń rękawy :D Na początek tak delikatnie przesiewaj mąkę pacami :D Dodaj... jajko :D Delikatne stuknięcie o skraj stolnicy iiiii... :D Nabierz w dłoń nieco mąki i jajko i zgnieć wszystko z wyczuciem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytanie jak te jajka gnieść?? Żeby nie za mocno ;) Mo-brocho kochana, co to za minka? Coś nie tak? Masz ochotę ponarzekać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mo 😘 i 🌻 dla Ciebie, jak nie dodadzą energii to chociaż może trochę poprawią humor :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mak - przypomniałam sobie :D Przed tym, jak zabierzesz się za rozbijanie tego jajka, koniecznie ogrzej dłonie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Brum-nie ma to jak dobra rada ;) Chyba włożę między nogi i ogrzeję, bo tam najgoręcej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dłonie Jo?? Obie mi się nie zmieszczą :p Jajka to wiadomo, że najlepiej ogrzewać w ustach :D Jeszcze jakieś porady co do wyrabiania ciasta drogie suczki? Tylko pamiętajcie, że ma z tego wyjść dominujące ciasto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więcej nie mogę napisać :D Przychodzą mi do głowy niezbyt przyzwoite rzeczy z ciastem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli zmieszczę się tu jeszcze - dobrej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×