Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sprzedam ciuszki...

Ciuszki dla CIEBIE!!!!:))

Polecane posty

Gość a jaki rozmiar
?? bo pewna jesteś, ze ten rozmiar pasuje akurat dla MNIE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bazia w wazonie
a te trampki to używane? nie jestem już nastolatką, to stanowczo ciuchy nie dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
używane, ale kilka razy zaledwie co nawet widac po podeszwie.. używane przeze mnie:P nie mam żadnego grzyba ani nic:P pierwsze buciki z paseczkami w sumie najwiecej używane, te są firmowe z house'a:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bazia w wazonie
nie kupiłabym używanych butów i to, ze nie masz grzyba mnie NIE przekonuje :O mogą nie być zagrzybione, ale za to wykoślawione... majtki też sprzedajesz używane, ale zaledwie kilka razy, co widać po materiale? FUJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:O słuchaj nie porównuj majtek z butami:O Buty możesz zawsze zdezynfekować, albo po prostu WYPRAĆ. Jeśli nie chcesz kupować to przecież nie przykłądam Ci noża to szyi i nie mówię "kup bo tak". Oferta skierowana dla tych, co chcą kupić tanio rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bazia w wazonie
no wiesz, zarówno buty jak i majtki to rzeczy osobiste. Nie wiedziałas o tym? Idąc Twoim tokiem myślenia majtki też można wyprać, zdezynfekować itp. ale ciekawi mnie jak można zdezynfekować wykoślawione buty? I nie mów, że nie wykoślawiasz, bo do każdej stopy buty układają się inaczej! Tak tylko pytam, chyba mogę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bazia w wazonie
oj dziecko, dziecko :D słabe masz te dowcipy :D ale dzieki za radę, jak będe potrzebować butów to wiem gdzie mam iść by je kupić. "Handlara" z Ciebie jednak kiepska :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak czytając wiele topiców na kafe odnośnie sprzedaży butów. A jak idziecie do sklepu to przecież też kilka babek przymierzało wcześniej te buty, czasem nawet na gołą stopę, spoconą itp. Nie macie gwarancji, że osoba przymierzająca buty przed wami nie miała grzybicy czy problemu z nadmiernym poceniem stóp. A przecież rzadko kiedy się trafi, że buty nie były nigdy przymieżone. I czy takie buty pierzecie przed pierwszym użytkowaniem? No domyślam się, że nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście kwestia butów np noszonych już kilka-kilkanaście razy jest inna, bo rzeczywiście buty już mogą być dopasowane do stopy. Ja np ścieram adidasy ciągle w tym samym miejscu, a wkładkę wybitą mają już po kilku założeniach, więc wątpie żeby chodziło się komuś wygodnie w moich adidasach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buty w sklepie to nie
to samo,co buty kupowane w sieci!w sklepie widzę jak stopa reaguje,czy ciśnie,obciera itp poza tym buty kupowane z drugiej reki -mam dać wiarę ,że założone 1 raz!!!a co ma mnie przekonać???? niektórzy nie niszczą butów choć chodzą w nich tygodniami! zarażenie grzybem w sklepie jest znikome!!!!choćby mierzone na gołą stopę! ale chodzenie dłużej w butach to ryzyko wielokrotnie zwiększa!!!!!czytać na forach lekarskich niedouczone!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak samo ja mogłabym napisać, że zarażenie się kurzajkami czy grzybicą na basenie jest znikome, przecież ludzie przechodzą, a nie wcierają stopy w podłoże. jak już napisałam uważam, że trampki można wyprać.Choć ja sama wolałabym kupić sobie nowe. A z tym, że ktoś nosi buty tygodniami i wyglądają jak raz założone to nie uwierzę, chyba w przypadku obuwia sportowego. Oczywiście buty w sieci to nie to samo co w sklepie ale ja np. kupuję praktycznie tylko na allegro mam duży wybór i stosunkowo niskie ceny. Jak są za duże czy obcierają to je po prostu wystawiam na aukcję. A w ogóle to kto normalny wystawił by buty na aukcję jeśli wiedziałby, że ma jakikolwiek problem ze stopami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×