Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość q1w2e3

we fraku do slubu?

Polecane posty

Gość q1w2e3

co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość q1w2e3
hyba nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znam się na tym dobrze ale z tego co pamiętam to są różne rodzaje fraków jeden jest dzienny czyli nadający się na ślub(chyba, że ślub odbywa się wieczorem) a drugi jest wieczorowy i on się na ślub nie nadaje. Ale to już wam w salonie doradzą, moim zdaniem ogólnie to dobry pomysł. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajnik:)
:) w wiekszosci salonow nie ma frakow:) chyba trzeba na necie znalec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli wesele odbędzie się w jakimś pałacyku to ok. W normalnych wnętrzach będzie wyglądał trochę dziwnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak niajbardziej się nadaje - i to nie dzienny a każdy - przecież to najbardziej uroczysta okazja dla faceta jaka tylko byc może . może ubrac pod warunkiem że wesele nie jest w jakiejs obleśnej remizie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem stylistką
Na uroczystość odbywająca sie przed godziną 19.30 i w kościele nie pasują stroje balowo-wieczorowe, czyli w przypadku mężczyzny odpada smoking i frak wieczorowy (tzw. dyrygencki - z białą muszką i białą kamizelką z piki). Po prostu uznano, że stroje te jako eksponujące, ekhm... męskość ;) plus przeznaczone do hulania nie przystoja po pierwsze światłu dziennemu, po drugie - sferze sacrum (czyli wybitnie niezabawowej). Z kolei jak najbardziej pasuje Panu Młodemu tzw. frak dzienny, zwany (niezbyt prawidłowo) "surdutem angielskim"; w takim stroju zmierzają do ołtarza m. in. arystokraci i książęta: http://www.youtube.com/watch?v=c151iY9vRQc&feature=fvw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajna opcja, ale zależy co komu pasuje, mi osobiście to nie przeszkadza, każdy ma swoją długość. Mi najbardziej zależało na sali fajnej więc szukałam jej najdłuzej. Ostatecznie wszytsko odbyło się w Venge w Łodzi i było super! i jedzenie obsługa jak najbardziej okej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×