Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JJJJR

profesjonalne szkolenie z telemarketingu za jedyne 100zł

Polecane posty

Gość JJJJR

Zdobądź klienta przez telefon Telemarketing jest jedną z najtrudniejszych metod pozyskiwania klientów. A to dlatego, że masz do dyspozycji dwa narzędzia: głos i słowa. Zapewne dobrze znasz sytuację, kiedy dziennie wykonujesz sto biznesowych telefonów celem zdobycia kolejnych opłacalnych kontaktów. Na sto osób osiemdziesiąt już na wstępie nie jest zainteresowanych współpracą. Pozostaje dwadzieścia kontaktów, z których najczęściej finalizujesz dwa lub trzy a czasem żadnego. Na warsztacie poznasz metody skutecznej komunikacji telefonicznej, a co za tym idzie zwiększy się prawdopodobieństwo pozyskania przez Ciebie większego grona klientów. Przełoży się to również na długoterminową współpracę. Zajęcia zaprojektowane są w oparciu o gry i zabawy szkoleniowe. KORZYŚCI Podczas warsztatu nauczysz się, jak wzbudzić zaufanie podczas pierwszego kontaktu telefonicznego. Dowiesz się, jak właściwie formułować zdania, starannie dobierać słowa, dokonywać selekcji najważniejszych informacji, które chciałbyś przekazać w krótkim czasie. Szkolenie pomoże Ci nabrać większej pewności siebie w kontaktach biznesowych. W PROGRAMIE Specyfika kontaktów przez telefon Narzędzia skutecznej komunikacji i zdobywania informacji Niezbędne umiejętności do skutecznej obsługi klienta Radzenie sobie z krytyką Typy komunikacyjne klientów A przy okazji Wymienisz się doświadczenaimi i wiedzą z pozostałymi członkami grupy Zdobędziesz wiedzę, którą możesz wykorzystać natychmiast Otrzymasz dyplom ukończenia szkolenia GDZIE, KIEDY, ILE? Łódź 26 kwietnia 2010, godz. 17.30-21 Inwestycja 100 zł Prowadzi Justyna Rogulska Oficjalne zgłoszenia przez eternal.com.pl/otwarte.htm Typ: Spotkanie publiczne Adres: Łódź, Tuwima Czas: od 26 kwietnia, 17:30 do 26 kwietnia, 21:00 Kontakt www.eternal.com.pl/otwarte.htm Założyciel: Kasia Gręda - Trener - kreowanie wizerunku, wystąpienia publiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wpłać tylko 100 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jrrr
zachecam gdyz korzysci ze szkolenia znacznie przewyzszaja tak niewielka kwote prowadzone przez doswiadczonego trenera, zdobywasz wiedze, porzadkujesz ta ktora zdobyles dotychczas a przy okazji dobrze sie bawisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JJJJR
zachecam goraco, za 3,5 godz. zdobedziecie tyle wiadoosci i wyjdziecie tak rozbawieni, ze bedziecie sami domagali sie nastepnego spotkania( a ono bedzie juz o 100%drozsze), takze nie zwlekajcie i rezerwujcie spotkanie, bo to tylko 100 zł a ja poswiecę wam aż 3,5godz. mojego cennego czasu. Naprawde warto. napisze tylko ze mam miejsce tylko 3 miejsca wolne( sama nie wierze, ze moj post spotkał się z takim zainteresowaniem), no ale zachecam zachecam (bo ja tez musze z czegos zyc)100 zl- coz to za kwota? wystarczy mi na podpaski z niższej półki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×