Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość arsneo

Sze zrobił ze nie idiotkę

Polecane posty

Gość arsneo

Zawsze z szefem miałam dobre relacje. Było ok do dzisiaj. Uparł się abym wykonała jeden telefon w jego imieniu. Broniłam się rękami nogami jednak nadaremno. W końcu musiałam zadzwonić. W końcu polecenie służbowe. A z drugiej strony słuchawki facet zjebał mnie na czym świat stoi, aż się popłakałam bo niby czemu ktoś ma się na mnie wydzierać. Po prostu nie wytrzymałam. A ten jeszcze na mnie się obraził. Dzięki niemu mam zepsuty dzień. Na jutro mam zrobić takie jedno duże sprawozdanie i kurde zrobić nie mogę bo jak sobie to wszystko przypomnę to od razu chce mi się płakać. Nie mogę się skupić, czytam jedno zdanie po 10 razy i nic z niego nie rozumiem, ręce trzęsą mi się niemiłosiernie, a oczy to już mam opuchnięte od tego płaczu. W pracy jeszcze jakoś się trzymałam, żeby nikt nie widział, zresztą w takim stanie nie mozna się ludziom pokazywać a po powrocie do domu nie wytrzymałam. I nie mogę się uspokoić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a placi ci szef
przynajmniej wyplate taka samoa jak zdrowemu psychicznie i emocjonalnie praciwnikowi? czy z powodu twojego uposledzenia jestes badz bylas do tej pory specjalnie traktowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONA ODPOWIADA
Prawda jest brutalna,zastanów się czy nadajesz się do tej pracy.Na Twoje miejsce jest kilka innych osób ,które nie będą płakać i zabiorą się ochoczo do sumiennego wykonania swoich obowiązków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie lubie dzwonic tez
i w jedno miejsce szczegolnie, bo w ogole mi sie z tymi ludzmi tam nie uklada wspolpraca. Powiedzialam, szefowej ze za chiny ludowe nie zadzwonie, ze jak ona chce to sama moze, ze ja wszystko zalatwoie urzedowo, pismami. I dalo sie. Nie musialam dzwonic. Szkoda, ze sie nie wybronilas, nasl;uchalas sie za kogos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie lubie dzwonic tez
to ze ktos nie lubi dzwonic nie znaczy zaraz ze sie nie nadaje... Akurat telefony wazne nie sa. No chyba, ze sie jest sekretarka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×