Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szukacz1

Szukam kogoś dla siebie - nie chodzio seks!

Polecane posty

ej,napisałem też że mam poczucie humoru. Odskoczni nie szukam, bo nie zdradzam i dlatego nie chodzi o seks, bo do tego trzeba czasu, a nie myk z kimś innym do łózka, to nie zdrowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zle nie ale dziwnie
pale ostatniego papierosa dobrej nocy wam i campowi:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie do tego trzeba czasu , a jak poznasz tu jakims sposobem mila , fajna kobietke i bedziesz z nia utrzymywał kontakt przez mail i tak dalej to moze póżniej zapragniesz ja bliżej poznać , bardziej cielesnie i co w tedy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz co to jest przyjaźń? od razu trzeba iść do wyrka? wolę babkę, bo jakoś lepiej mi się dogadać, czasem można się nawet przytulić, trochę popisać, a nie od razu w tango, do tego nie trzeba dłuższej znajomości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zle nie ale dziwnie
proszę:)szukacz wytlumacz mi jedno jaki zwiazek ma przyjazń z dziewictwem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zle nie ale dziwnie
juz nic ku,,,wa :) czesc diabolo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem co to jest przyjazń ale uwierz mi przyjazn miedzy kobieta a facetem nie istnieje wiem cos o tym bo sie kiedys przyjaznilam pisze przyjazniłam bo facet sie zakochał i juz sie nie przyjaznie z facetami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko wodza, diabliczko jesteśmy w podobnym wieku, więc trochę życie znam :) Pisałem - zwykły kumpel na początek, nie przyjaciel, pogadać itp a nie od razu na saksy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki, mi się również miło z wami pisało, i mam nadzieję, że kogoś fajnego tutaj poznam (dziewczyny proszę pisać :), ściskam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mam jedną wadę - wierzę w wierność i 100% lojalność, a na tym polu bardzo się jakoś w życiu zawodzę kłamczuszek skoro tego wymagasz i przejechałeś sie kilkakrotnie to co robisz w tej chwili chodzi mi o szukanie a ponoć jesteś w związku :) wymagamy od innych zacznijmy od siebie :) moge byc twoim kumplem tylko ze bywam pyskata i nieobliczalna to raczej nie jest mile maskotki tez za bardzo nie przypominam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facet, który jest inny od pozostałych facetów pozostaje sam! I ty też tak masz:( Cholera!....jeśli facet szuka w kobiecie tylko przyjaźni to na co mu kobieta? Najlepszym przyjacielem kobiety jest gej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×