Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

FastDeal.pl

FastDeal.pl- Okazje w Twoim mieście:)

Polecane posty

Słyszeliście o FastDeal.pl- niedługo w twoim mieście będziesz miał możliwość zrobienia zakupu usług nawet o 50% taniej. Zajrzyj na FastDeal.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi-22
Niestety nic nie słyszałam o takiej platformie...czy możesz coś więcej napisać. Na jakiej zasadzie to działa? W jaki sposób mogę dokonać zakupu usługi, i jak potem ją zrealizować? Zaciekawiłaś mnie, z góry dzięki za info :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FastDeal to polska platforma, na której możesz dokonać zakupu usługi np. posiłku w restauracji, zabiegu w spa w cenie ok. 50% niższej od normalnej w lokalu. Wystarczy, że zalogujesz się na platformie i kupisz wybraną przez siebie usługę, która jest uzależniona od miasta. Np. w Krakowie możesz kupić pizze za 10 zł, która w lokalu normalnie kosztuje 20zł, a w Warszawie może pojawić się oferta zabiegu kosmetycznego np. za 30 zł, która regularnie kształtuje się w cenie 65 zł. Po zakupie usługi i zapłaceniu za nią na twoim koncie pojawi się voucher, który musisz wydrukować by okazać go w miejscu jego realizacji. Kupon ten ważny jest po 3 dniach od zakończenia prezentacji oferty na głównej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi-22
Rewelacja! czy kupon jest imienny? jak to dokładnie wygląda? muszę mieć przy sobie jakiś dokument tożsamości czy wystarczy tylko voucher?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakupiony Voucher nie jest imienny, dlatego bez problemu możesz podarować go np. jako prezent komuś bliskiemu. Kupon rabatowy posiadać będzie unikalny kod oraz nr dezaktywacyjny, który po wprowadzeniu zablokuje go. Voucher zawierał będzie również opis usługi, miejsce/a jej realizacji oraz datę ważności. Należy pamiętać, że w celu jego wykorzystania trzeba zabrać kupon ze sobą i ukazać go Usługodawcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość velonka
Hmm, fajna sprawa, ale mam pytanie, ponieważ przypuszczam, że są to zakupy grupowe, i wiem, ze na niektórych takich serwisach jest tak: aby można było skorzystać z danej usługi w atrakcyjnej cenie musi zostać sprzedana określona liczba voucherów czy tutaj też tak jest? Czy nie nie zależnie od tego ile osób kupi daną usługę voucher i tak jest ważny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiści sytuacja taka ma miejsce w innych serwisach, ale NIE na FastDeal:) Tutaj bez względu ile osób zakupi usługę zostanie ona zrealizowana. Dodatkowym plusem platformy jest zbieranie punktów przez klientów za polecenie danej usługi znajomym, które następnie zamienić można na wybraną przez siebie usługę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi-22
extra że nie ma limitu, a o co chodzi z tym zbieraniem punktów? Możesz coś więcej napisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żabolka
Punkty zbiera się rozsyłając swój personalny link do znajomych. Jeśli ktoś po kliknięciu na ten link dokona pierwszego zakupu na Twoim koncie pojawia się 5 pkt. Jeśli Twój znajomy otrzyma kilka linków, to liczy się ten link, który został kliknięty jako ostatni. Za zebrane punkty można kupić sobie jakąś usługę na platformie tzn, zapłacić za nią zebranymi punktami. Aby zapłacić punktami musisz ich mieć min. 10 mimo, iż usługa może kosztować tylko 5 zł (1 pkt=1zł).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość velonka
To super, że nie ma limitu, wiadomo, że każdy kupiony kupon będzie ważny. Bo gdyby musiała być kupiona dana ilość to nie wiem na jakiej zasadzie byłaby zwracana za nie zapłacona należność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecając usługi z fastdeal nie tylko zbierasz pkt., które wymienić możesz na wybraną przez siebie usługę ze strona ale też masz możliwość wzięcia udziału w konkursie na najlepszego FastDealera. Organizator przewidział tu dwa rodzaje nagród dla najlepszego FastDealera - nagrody główne tj. ipody, komórki, laptopy, aparaty cyfrowe i nagrody punktowe dla stałych FastDealerów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyklon
Zakupiłem w Krakowie grę w tenisa stołowego - jestem z synem zachwycony za godzinę zapłaciłem 4,90- Obaj byliśmy zaskoczeni tak niską ceną- Polecam Serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciumek
Ja również skorzystałam z Super Oferty FastDeal w Krakowie, rabaty są na prawdę ciekawe:) widziałam, że pojawiły się vouchery do zakupu również w innych miastach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coraz lepiej im to idzie, jest dość wysokie zainteresowanie, jest to nowatorskie podejście ale przynajmniej wiadomo, ze firmy, które proponują swoje usługi na platformie idą z postępem. Można więc wnioskować, że obsługa jest na wysokim poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi-lenka22
Tak, masz rację serwis fajnie się rozwija, kiedy kupowałam voucher wszystko odbywało się na wysokim poziomie, miałam kupon na obiad w restauracji Lotos - pyszne jedzonko - polecam, ja ostatnio dość często tam zamawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O fajnie, dobrze, że jest już ktoś kto kupił, był i zjadł, a jak z kuponem nie było problemu w samej restauracji? cityjdeal citydeaql

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi-lenka22
Żadnego!!! Obsługa bardzo miła, podczas składania zamówienia powiedziałam że mam voucher do zrealizowania i nie było problemu :-) Sam proces zakupu na fastdeal.pl przebiega szybko i sprawnie!!!Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi-lenka22
zaglądaj częściej na fastdeal.pl ponieważ co klika dni pojawiają się nowe oferty i każdy może znaleźć coś co pasuje mu najbardziej :-) fastdal.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się, że nasze grono zadowolonych użytkowników FastDeal powiększa się. Obecnie czekają na was atrakcyjne oferty w Krakowie, Warszawie, Poznaniu a niedługo pojawią się nowe oferty w innych miastach. Dla przykładu w Poznaniu aktywna jest oferta: Profesjonalny masaż w Twoim domu! Zamiast 90 zł zapłacisz jedynie 45 zł za wybrany przez siebie zabieg! Myślę, że każdy znajdzie tu coś dla siebie- zapraszamy citydeaxl ciltydeal citydexal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi-lenka22
szkoda że w Krakowie nie ma :-( z chęcią wybrałabym się na taki masaż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggffggf
Hej, mam problem, poniewaz na mój telefon przychodzą informacje propmocyjen z tego typu spółek jak fastdeal czy groupon. Jak to zlikwidować?? To pobiera mi pieniądze i chcę z tego zrezygnować. Prosze o odpowiedź :)) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×