Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka była impreaz

wczorajsza przygoda i zdjecie po niej.

Polecane posty

Gość taka była impreaz

wybralem sie wczoraj do knajpki i poznalem fajna laske, biba skonczyla sie u niej na chacie we dwoje. zrobilem pannie kilka mocynch drinkow i sie rozlozyla, pierwszy raz dymalem detke było niezle hehehe wyjebalm ja jak sie dalo nawet w anusa i to na sucho, ostro popiskiewla ze boli ale coz dętka ruchansko bez oporu,wstalem rano pstryknolem jej pare fotek i spierdoliłem heheheh ciekawe co se pomysli jak dojdzie do siebie ... dupsko boli włosy w spermie ahahaha a chłopa niema http://www.voila.pl/207/y6oc6/?1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bnbdhdjdk
Dobre hehe z takimi to tylko tak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uff
dobrze, że jej chociaż twarz zamazałeś na tym zdjęciu (zakładając że to w wszystko tak w ogóle jest prawdą) , ale i tak nie podoba mi się twoje nastawienie. a co do laski, cóż... nie była asertywna, wiec teraz to jej problem, że ją dupa boli. jak sie kogos zaprasza na chate to trzeba wiedziec czego sie chce, czego nie chce, gdzie granice itd. i mu nie pozwalać na coś co może być krzywdzące. z takim gosciem jak ty ja bym do lóżka nie poszła - dziwię się jej, ale moze lubi jak ktoś ją tak traktuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka była impreaz
mowisz nie poszła a co ty o mnie wiesz. idziesz do knajpy poznajesz wysokiego przystojnego wysportowanego (nie zeby sterydowiec ale żeźba jest) milego kulturalnego, modnie ubranego faceta do tego z kasa. gadka szmatka milo sie gada i londujecie u ciebie taki spontan. nigdy nie wiadomo co jest pod otoczka tego wszystkiego co widac na zewnatrz wiec nie pisz ze bys nie poszla, zakrecilbym cie jak wlosa lonowego i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka była impreaz
mysliz ze powiedzialem tej latwej suce jaki mam plan :) mily delikatny kulturalny chlopak tak ja wyjebal hahahah, nie moge sie doczekac az ja spotkam gdzies w knajpie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet16
we faceci to jednak jestescie pojebani i to zdrowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i w taką pościel sie położyłeś!!! to dopiero trzeba mieć klasę:)!!..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz szalejesz i masz laski w dupie, ale kiedyś będzie tak, że bujniesz się w pannie, a ona Cie oleje i dopiero będziesz cierpial. na nic zda się Twoja rzeźba i wypchany portfel. Czemu faceci są tacy popier........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka była impreaz
a co mialem wziasc swoja, po pijaku wlacza sie półmrocznosc , choroba filipinska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka była impreaz
nie mam zamiaru sie zenic nigdy. za duzo mam do stracenia wole wolne zwiazki tj. bez slubu. cos komus nie pasuje kazdy w swoja strone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ufff
po pierwsze ze mną nie było by tak łatwo, bo ja nie piję przed seksem. Po drugie mam inny temperament niż laski, które po prostu chcą się ruchać. Kasa, rzeźba ciała i te rzeczy - to dla mnie za mało. Wybieram spokojnych facetów, a nie napalonych, a wątpię byś będąc z tych drugich potrafił zachować się jak ci z pierwszej grupy. prawdopodobnie nie było by z tobą w ogóle o czym gadać,( ale dobra, tu akurat mogę się mylić). i tak jak napisałam, nie pozwoliłabym ci na pewne zachowania - czyniąc je wkurwiłbyś mnie tylko i nici z ochoty na seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ufff
u mnie zasada jest prosta - jak facet nie potrafi mnie zaspokoić (temperament)to na chuj mi taki facet? a nie zaspokoi mnie ktoś kto mnie wkurwia, moja psychika nie pozwoli mi się rozkręcić i czuć się bezpiecznie = cipka ciasna i boli. a jak boli to "wypierdalaj" bo to nie sex tylko jakiś tani burdel. Tak w ogóle to pewnie masz 20 lat. I zaraz napiszesz jaki to nie jesteś cudowny w łóżku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lechosława
hahah hahah pustaku wypchany portfel a nie stac go na porzadny hotel. hahaah trafiles na zwykla szmate i tyle bo zadna szanujaca sie kobieta z klasa nie zwrocilaby uwagi na takiego blazna i cwaniaczka a tym bardziej nie zaprosilaby obcego do domu. zrob sobie zakapiorze badania na wenery bo na pewno cos zalapales kmiocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ufff
nawet nie wiesz jak się pisze rzeźba (tak nawiązując do tego, czy było by z tobą o czym gadać)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ufff
na pewno ma wenery :) a najlepsze jest to, że on może naprawdę myśleć, że jest dobry w łóżku, :) a pewnie ręce mu się tak telepią, że sam nie wie, co z nimi zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka była impreaz
lechosława proponowalbym nauczyc sie czytac ze zrozumieniem ... jebalem ta latwa sciere u niej na chacie. dziewczyny co was boli ze tak plujecie jadem, wszem i wobec (europa) wiadomo ze polki (nie wszystkie ale wiekszosc) to łatew suki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka była impreaz
ok spadam do koscioła sie za was pomodlic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7804433
masz jakies inne jeszcze foty z tej impry to dawaj tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ufff
boli bo wiesz, tez szukamy jakichś fajnych facetów a tu same takie ściery :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fake fake ....
to fake sciagnal foty z neta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAHAHAH TAK TAK JASNE
LASKA PEWNIE AKURAt WROCILA Z CIEPLYCH KRAJOW I DLATEGO MA SLADY PO STROJU KAPIELOWYM NA TYCH KRZYWYCH SILIKONACH :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lechosława
do autora: masz wybujala fantazje chloptasiu a jestes zwyklym koniobijkiem, to wszystko sie dzialo- owszem ale w twojej chorej mózgownicy, a zdjecie jest sciagniete z netu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anelton
Haha, a ja wiem co to jest za panna, po tych ozdobąch na rączce ja poznałem, całe osiedle ją jebało, nikt tego szczempa nie tyka i widać musi sobie chłoptasiów na wyjeździe kołować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SUPER MEN MAJN FURER
hahaha, ale was wkrecil barany :D dobre a ta bedzie sie tlumaczyc i bronic, ze nie dalaby tak dupska hahaha, inteligentna w HOOJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet16
wiekszosc facetow ma tak przerosniete ego, że dodatkowo żeby zatuszowac fakt posiadania malego ptaszka wykorzystuje panienki w chwilach ich slabosci..przypatrz sie sobie jak wygladasz zaraz po imprezie,oczywiscie jezeli jestes w stanie w ogole ruszyc tym glupim pyskiem z tym że...nikt ci wtedy zdjecia nie robi..!!a tak a propo...gdyby nie takie panienki pewnie zajechalbys sie na swoim recznym;p;p pozdro!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU
haha, ciota, gosciu nawet nie umie pisac poprawnie :D nie chce mi sie wymieniac bledow ortograficznych ><

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiepski Ferdynand
Panie! A kopa panu ktoś dawno nie zasadził? Tylko gołe dupy oglądać, a robić to nie ma komu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość półmroczny
DUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU haha, ciota, gosciu nawet nie umie pisac poprawnie nie chce mi sie wymieniac bledow ortograficznych >< lol pokaż mi pan w słowniku takie słowa jak : goSciu, pisaC, sie (hehe sie hehe ), wymieniac, bledow. 1/3 wpisu błedy, dostrzegłem a wypiłem ze szwagrem 0,7 weselnego slaskiego bolsa :)pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×