Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka była impreaz

wczorajsza przygoda i zdjecie po niej.

Polecane posty

Gość mila jak zawsze
nie chcę cię martwić ale wczoraj knajpki były POZAMYKANE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mila jak zawsze
a przepraszam nie zerknęłam na datę w sobotę możliwe ze były otwarte:D gratuluję ci takiego podboju:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka była impreaz
wyruchalem dętke do oporu - w ten sposob zemscilem sie bo tydzień wczesniej na domowce spili mnie jacyś kolesie a potem zerżneli w tylek i sostawili pijanego, obspermionego w środku. teraz ja mialem tą satysfakcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka była impreaz
spili mnie, moze wrzucili cos do kieliszka - ocknalem się jak poczulem bol w odbycie ale juz nie mogłem nic zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka była impreza
Ale teraz jestem zadowolony, bo juz dawno chciałem poczuć jak to jest mieć kilka kutasów w dupie. I powiem wam, że chyba wole to niż zemstę na naprutej tłustej śwince.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość genovefa von kutno
Sam widzisz cwaniaczku, dobrze ci tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Detektyw134243256476657
A mi sie wydaje ze to wszystko to bujda jakiegos malolata ktory nie ma co robic i pisze bzedty na forum a wydaje mi sie wlasnie po zdj . zatem mamy kwiecien slonca raczej nie ma napewno takiego rzeby sie opalac a laska ma widoczna opalenizne na piersiach od stanika - a jak solarium to raczej opalamy sie nago :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Powiem Ci
Prawdziwy "taka byŁa impreza" juŻ dawno sobie poszedŁ,a ten co pisze teraz to podszywwwww.Jedno jednak mają wspólne:GŁUPOTĘ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja tez powiem ze
ladna sztuka! Gratuluje, rzuc inne zdjecia ! Baba pijana, dupa sprzedana. Ale nie boisz sie ,ze ona teraz siedzi i cieszy sie ,ze znowu zarazila jakiegos frajera AIDSem ? Tak z zemsty !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×