Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nektarynkka

smakuje mi jak ktoś mi ugotuje

Polecane posty

Gość nektarynkka

czy ktoś tak ma? sama nie lubie gotować,nigdy nie musiałam,w życiu swoim a mam już 38 lat mozna policzyc na palcach kilka obiadów,nie ciągnie mnie do tego,podobnie jest z pieczeniem jedno co potrafie to proste dania i sałatki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubię gotować, ale wolę, jak ktos inny stoi przy garach, a ja jem, co dobrego mi da ale niestety, nie miałam w życiu tak fajnie, żeby trafił mi sie dobry kucharz osobisty dlatego gotuję- bo lubię zjeść smacznie i zdrowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nektarynkka
niestety mi sie tak ułożyło,ze mieszkam u rodziców,ale to się zmieni ba musi zmienic,nie mam dostepu do kuchni bo mieszka tez siostra ktora jest dobra gospodynia i mam luz ale ta sielanka nie bedzie wiecznie trwac w sumie to nawet marzy mi sie moja własna kuchnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nektarynkka
moja specjalnoscia są nalesniki i obieranie ziemniaków żałosne prawda ale nie ciągnie mnie do garów,tym bardziej ,ze przez dom przewija sie zawsze sporo rodziny,wnucząt i gotuje sie duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na swoim garnku jestem od 23 roku życia, czyli... długo teraz, jak idę na obiad niedzielny do rodziców, to juz mi nawet średnio smakuje kuchnia mamy - jest tradycyjna, ciężka, chociaż trochę sie zmienia pod moim i siostry wpływem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na dwoje, teraz troje gotuję, ale co ugotuję, to jedzą ze smakiem, więc nie mam trudno :) wszystko im smakuje albo gotuję smacznie, albo oni mają upośledzone kubki smakowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nektarynkka
wiesz ja napewno zakupię garnek i bedę gotować lekkie dania no i musi byc ktos dla kogo gotowac niestety takowego brak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nektarynkka
ewa a ty wiesz jaka ja jestem wybredna w jedzeniu chyba musze trafic na faceta który dobrze gotuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa a co smacznego gotujesz
na obiady, tak ogolnie i zeby nie było zbyt tuczące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka33 gotuje zupy
na kosciach raz na dwa dni, trabi o tym na prawo i lewo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz, nie było mnie chwilę i już jakaś życzliwa Ci odpowiedziała... to tak w ramach patriotycznej solidarności i miłości bliźniego, ocztwiście tak, gotuję raz na dwa dni, 2 razy w tygodniu drugie, raz w tygodniu (między drugimi) zupkę lekko, czyli nie na tłustym i nie z tłustego zupy zagęszczam zmiksowanymi warzywami z wywaru, nie stosuję zasmażek ani gęstych sosów to tak ogólnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nawet lubię gotować
ale niestety wszystko mi wychodzi niezbyt smaczne,nie wiem czemu,technicznie niby wszystko robię ok.A nawet jak mi coś wyjdzie dobrego to ja i tak wolę to co ktos ugotuje,po prostu bardziej mi smakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj np. miałam bardzo proste jedzenie i bardzo smaczne pieczona szynka z pieczonymi ziemniakami i pieczonymi pieczarkami plus pomidory w śmietanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja miałam przepyszny bigos autorstwa mojego męża. chylę czoła przed jego talentami kulinarnymi :) zasadniczo to zjem wszystko, co mi się poda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nektarynkka
oj gdzie spotyka się takich facetów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak zrobic taka szynke
zwykle jest twarda i sucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja szynkę piekę pod przykryciem i dolewam na dno naczynia trochę wody ludzie szpikują szynkę czy schab słonina albo boczkiem, ale ja nie lubię tlustego żarcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nektarynkka
podbijam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×