Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kinkietka

paznokcie żelowe- kurs w formie prezentacji

Polecane posty

Witam. Mam do zaoferowania szybki kurs w formie prezentacji power-pointa mojego wykonania. Pokazane jest tutaj krok po proku jak zrobic paznokcie, jak wtapiac ozdoby w żel oraz jak uzupełniać takie paznokcie. Prezentacja zawiera ponad 70 slajdów ze zdjęciami i opisem mojego wykonania. Czy ktoś byłby chętny?? Cena 5zł. Wysyłam na poczte po wpłacie pieniązków na konto. Oto link do allegro. http://www.allegro.pl/show_item.php?item=992216883 oraz na fbl http://www.photoblog.pl/ozdopki/ Jest ktoś chętny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co taki kurs może być spoko ale dla kogoś kto już ma jakiekolwiek pojęcie o tym. Na pewno nie chciałabym pójść na stylizację paznokci do kosmetyczki, która nie ma żadnego certyfikatu i ukończonego kursu. Prędzej poszłabym do kogoś kto ma ukończony kurs taki jak np. w tym centrum szkoleniowym Pro-Activ. Poza tym tak dostaje się po ukończonym kursie zaświadczenie na druku państwowym Ministerstwa Edukacji Narodowej potwierdzające posiadanie kwalifikacji zawodowych. Ale tak jak mówię, dla kogoś kto chciałby robić paznokcie np tylko koleżankom to może się kształcić przez prezentację w powerpointcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KURS- METODĄ ŻELOWĄ!!!!!!!!!!!!!! Dziewczyny mam do zaoferowania kurs metodą żelową wykonany w formacie Power pointa 97, 2003 i 2007- jako prezentacja. Jest on mojego wykonania wszystkie zdjęcia zawarte w tym kursie zostały zrobione przeze mnie. Kurs zawiera szczegółowy opis-KROK PO KROKU jak wykonać paznokcie metodą żelową. Jak wtapiać ozdoby w żel. Jak uzupełnić takie paznokcie. Prezentacja zawiera ponad 70 slajdów ze zdjęciami i dokładnym opisem. Kurs jest łatwy i przejrzysty do zrozumienia. Opisane jest w nim wszystko-czego potrzebujecie do zrobienia takich paznokci i jak się je wykonuje. Cena takiego kursu to 5 zł. Wysyłam na pocztę meilową po wpłacie pieniążków na konto!! Zapraszam!!!!!! zainteresowane osoby proszę pisać na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukajaca odpowiedzi na forum
Powiem Ci tak,aby sprzedawać na allegro takie rzeczy trzeba się na tym znać,a ty wybacz............chyba nie masz pojęcia.Juz z daleka widać linie uśmiechu byle jaka nie wspomnę,że nie widać krzywej C...............co do skórek................to chyba powinnaś je zrobić wklejając takie zdjęcie.................Dziewczyno................pseudo stylistek jest niestety mnóstwo..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×