Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Oszukana i mściwa

Pracownik "na lewo"

Polecane posty

Gość Oszukana i mściwa

Witajcie. Mam taki drobny problem, mojej koleżanki znajomy ma firmę. Jest to firma z dośc dużym ruzykiem utraty zdrowia a nawet życia dla pracowanika. do rzeczy. ta firma po prostu perfidnie mnie oszukała nie jestem w stanie im tego udowodnic bo dowiedziałam się o tym po okresie kilkunastu miesięcy. I z pewnych dobrych źródeł dowiedziałam się iż zatrudnia ten facet pracowników na czarno, żadnych składek nie opłacają a sa to naprawdę młodzi ludzie i mi ich szkoda.. Mam chęc to zgłosic do US. Jak mam to im tam powiedziec i czy musze się przedstawiac zeby oni go sprawdzili ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dujehdej
idz z tym do pip-u panstwowej inspekcji pracy i zusu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie mogę tam np zadzwonic? widzisz to jest dosc dziwna sytuacja, inni moga powiedziec ze jestem taka i taka ale jak sobie pomysle ze on moze robic innych w balona tak jak mnie to cos mi się robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aasdfghjklg
wez znajdz telefon na necie do swojego biura powiatowego idz do automatu telefonicznego zadzwon i zobacz co ci poradzą co wiecej tam nie gryzą możesz isc tez na dziennik podawczy złożyc anonim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a pewnie ze niech ma
jak nic nie zrobisz to bedzie dalej wyorzystywal ludzi, do US tez koniecznie go podkabluj, juz oni mu sie do doopy dobiora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak masz pewnosc ze walki robi
to po co chcesz anonimy slac? idz i im powiedz bo nie ma sie czego wstydzic ani niczego ukrywac wstydzic to sie bedzie ten przekret...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×