Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

trombocycik

proszę o pomysły kreatywne osoby - o co mam pytać...

Polecane posty

...faceta, z którym poznajemy się na gg? Zainteresowania, ksiązki, film, muzyka, no to to logiczne, ale on jest bardzo mądry i inteligentny, a poki co zrobiłam dobre wrażenie:P, więc nie chciałabym, żeby nam tematów zabrakło. Choć myślę, ze nie zabraknie raczej, ale w razie czego to o czym polecacie zagadac?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfa feto proteina cool
mam w dupie ciebie i twoja rozmowę :classic_cool: goń się lachociągu :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepsze wrazenie wywrzesz podczas spontanicznej rozmowy, nie ukladaj scenariusza bo to bez sensu ;) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ksiazkach i filmach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zależy też od jego charakteru, ale jeżeli oboje jesteście gadułami:)lubicie dyskutować, to zawsze jakiś temat sie napatoczy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas przemyslen jakis mam
powinnas rozmawiac tak o ogolnych sprawach, jak minal dzien jemu, jak Tobie o waszych marzenaich, planach na przyszlosc, roznych wspomieniach fajnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zależy od charakteru, hmm jest specyficzny, lubi rozmawiać, dyskutować, wymieniać poglądy, uwielbia filozofię... najlepiej na spontana i jak byłam po 3 piwach to tak mi się fajnie rozmawiało, że ani chwili nie milczeliśmy:P, ale na trzeźwo trochę się zestresowałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosia44
Możesz poprosić go o radę/opinię w jakiejś dziedzinie. Albo przedstawić jakąś sytuację i zapytać jak on by się zachował, co by zrobił. Ale uważaj, żeby to nie brzmiało jak wywiad, a Ty nie wyszła na wścibską dziennikarkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas przemyslen jakis mam
a czym sie niby stresujesz/? rozmowa przez gg? no przeciezon i tak nie widzi ze sie stresujesz :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, no bo to tak wychodzi zwykle, że przed mądrym facetem chce się być mądrym;) powiedział mi że uwielbia poznawać nowe osoby i że widzi, że jestem ciekawa osobą i dlatego chce ze mną rozmawiać:) Więc tam o zainteresowanie sobą nie chodzi, ale właśnie szukam tematów awaryjnych;P ogólnie nie powinnam sobie tym bani zawracać bo spontany sa najlepsze, no ale baba tak ma;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ncjknvjnfrj
tematów jest dużo: o kulturze, o sztuce, o filozofii, fizyce, astronomii, o polityce....Jest baaaaardzo wiele tematów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyno spontanicznie
do tego podejdź:) znam to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×