Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katiaJR

noze kuchenne

Polecane posty

Witam ,szukam eleganckiego bloku nozy kuchennych w nowoczesnym ,stalowo szklanym bloku .Wiekszość to te bambusowe marketowe bloki na które nie moge już patrzeć - nic ciekawego oryginalnego nie mozna znależć...ktos cos gdzieś widział ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zaglądałaś do myin? Ja tam co prawda dotarłam w poszukiwaniu szkła, ale noże i wszelkie inne akcesoria kuchenne też mają - raczej w nowoczesnym stylu, więc a nuż znajdziesz coś odpowiedniego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiffany777
widziałam coś takiego na promocjii w Blue City ,kupiłam nóz obierak ,marka MIFUNE -absolutnie niesamowicie ostry ,sprzedaja online na homus,pl ,planuje kupic cały zestaw nie jest tani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katiiaJR
..dzieki za ten namiar na homus.pl .Kupiłam obierak na próbę i jest naprawde niesamowicie ostry i wcale nie taki drogi .Zdecydowanie kupuje cały zestaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hym, noże kuchenne to podstawa. Często sa jedyna bronia przeciwko włamywaczom w domu, więc lepiej, żeby były solidnie wykonane :P Jakas stal nie rdzewna czy coś. I wygodne w trzymaniu musza być, koniecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się, porządny zestaw noży to podstawa w kuchni. zawsze mnie dziwi, jak zdarza mi się pomagać komuś w kuchni i w calutkim zestawie gadżetów wszelakich nie ma ani pół ostrego noża... no nie wyobrażam sobie siłować się z ukrojeniem chleba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zdecydowanie polecam sklep internetowywww.hiendkitchen.com posiadają szeroką ofertę przede wszystkim noży kuchennych Global, noży ceramicznych Kyocera i rożnych innych przydatnych akcesoriów kuchennych tych małych i tych większych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam kilka noży od Tojiro - są spoko bo nie muszę ich ostrzyc nie tępią się i mają spoko design !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idb93
Witam, polecam wszystkim artykuł: Przewodnik po nożach kuchennych - wybierz idealne ostrze: Wybór idealnego ostrza, anatomia noża kuchennego i wiele wiele więcej: http://www.babskiswiat.com.pl/przewodnik-po-n ozach-kuchennych-wybierz-idealne-ostrze.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grebek
Świetne noże kuchenne robi Zwilling. Mają też super zestawy noży z blokiem na te noże, ostrzałki (dużo akcesoriów). Mnóstwo też garnków itp ale to tak na marginesie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirka 310
Wiesz co polecam Ci zajrzeć do sklepu kuchnianawidelcu.pl ostatnio jak kupowałam u nich dzieciom nowe lunch box-y oglądałam właśnie też noże, mają całkiem fają ofertę. Nie pamiętam tylko czy były szklane bloki do nich, ale możesz przecież sprawdzić, zwłaszcza, że często mają duże promocje i bardzo ciekawy program lojalnościowy, do którego warto się zapisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherylcrowe
Z noży zdecydowanie Zwilling. ich noże kuchenne są moim zdaniem najlepsze. Ostatnio kupiłam sobie i siostrze zestawy noży i jesteśmy zachwycone. Do tego akcesoria i garnki - bomba. Nawet mają różne nożyczki do kuchni, czy akcesoria do manicure jak np pilniczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pchelka_90
z rok temu kupiłam fajny zestaw noży w sferisie:) polecam zajrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opinel ma fajną linię noży, plus jest to dosyć szanowana firma. Nie mam co prawda całego bloku, a dwa noże tej firmy z lini Intempora sygnowanej mianem "nóż szefa kuchni" i faktycznie. Nie wyobrażam sobie ciachania mięsa niczym innym :P Sprzedają je różne sklepy, ale najlepiej poszukać w stacjonarnych, albo na tej stronie https://scyzoryki.net/c/220/noze-intempora-noze-opinel.html bo czasem wrzucają jakieś przeceny. To dosyć drogi nabytek, ale jeśli zależy Ci na jakości, to warto zainwestować. Moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja Ci polecam taki zestaw od Russell Hobbs https://www.al.to/p/383264-akcesoria-do-kuchni-russell-hobbs-5-czesciowy-zestaw-nozy-black-colours-bw01929.html pięć noży w bardzo eleganckim stojaku. Na żywo wyglądają jeszcze lepiej niż na zdjęciach. Świetnie tną, zestawienie jest bardzo optymalne i do wszystkiego znajdziesz odpowiedni nóż. Dobrze leżą w dłoni, łatwo się myją i długo pozostają ostre. Naprawdę polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mardoha
Bez kitu kup im noże firmy Zwilling albo Miyabi i będziesz zadowlony Choć nei wiem, czy noże Miyabi nie są lepsze :P Jak mój kumpel dostał takiej marki nóż do krojenia to prawie się ze szczęścia popłakał, dokładnie nie pamiętam czy był przeznazony do jakiś konkretnego typu mięsa, ale ziomek był zachwycony. i już nie mógł wyczekać okresu grillowego xD więc pewnie do mięsa WYglądał podobnie do tego https://ballarini.pl/noze-kuchenne-miyabi/noz-gyutoh-miyabi-4000fc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×