Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Grill

Mam juz dosyc tego smutnego klimatu

Polecane posty

Gość szto jest za wdiu nie pani
a ja to sie ciesze przynajmniej jest czesc chwała itp. nie zapomnimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odrzucona, samotna, wyalienowana, znienawidzona, dyskryminowana, wysmiewana, to jakis koszmar :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iles tam trzeba wycierpiec zeby potem byla nagroda, czy jakos tak to lecialo uuuppss nie lecialo, zle slowo, niech bedzie szlo, nawet kasowac mi sie juz nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i bardzo dobrze jeżeli tak się
czujesz :classic_cool: 🖐️...sponiewierana :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz nic nie mowie
kwiecien,poza ostatnimi okolicznosciami, to dla mnie po3nie chujowy miesiac...nie ma gdzie sie zaszyc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Polsko :-o Jestesmy tak sponiewieranym krajem, dopadly nas chyba wszytskie nieszczesliwoscie tego swiata :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem co powiedziecccposp
:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość litwo, ojczyzno moja ...
😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje, ze kiedys sie pozbieramy i bedziemy silnym krajem :-o Ide spac , dobranoc 🖐️ :-o :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mam doła...
:(I w dodatku coraz częściej myślę,że był to zamach a nie wypadek:oJeszcze teraz na tvn leci film dokumentalny o zamachu na Sikorskiego w Giblartarze:oW tym filmie koleś mówił,że jak podczas takiego bardzo dziwnego wypadku WSZYSCY(w dodatku głównie ważne osoby) giną to nie może byc wypadek...Nie wiem co daleje będzie,wojna czy co:oTen wypadke to jednak nie był wypadek,wiemy wszyscy,że historia lubi się powtarzać(drugi Katyń,drugi Giblartar:o)PIERDOLONA ROSJA!!!!Putin jest takim drugim Stalinem:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mam doła...
dobranoc Grill 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieknie..
tak szczerze to wszyscy nami pomiatają i maja nas w dupie..polska to zawsze był człowiek wschodu ..brak słow ..nad naszym krajem jakies fatum ciazy . Zyje w tym kraju ale wewnetrznie czuje że w swiecie to my jesteśmy nikim. mamy wspaniała historie nasz kraj przeszedł naprawde okropne chwile w przeszłości ale czy to cos zmieniło?? dalej nami pomiatają .. moze ta tragedia to był jakis znak dla świata , moze Bóg odebrał nam Wielkich Polaków aby zasygnalizować swiatu ze 70 lat temu odbył sie mord na obywatelach polskich własnie w katyniu i przez to Polska zasługuje na szcunek i uznanie.. do cholery! bo prawde mówiac gdyby nie ta tagenia z 10.04 to po wszystkich katyn spłynałby jak po kaczce moze jednak cos wtym jest..moze wkoncu zaczna nas doceniac przykre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korynowanytalowy
racja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×