Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malineczka34

Jaką kawę wybrać?

Polecane posty

Gość malineczka34

Witam wszystkich Forumowiczów! Zwracam się do Was z prośbą o porady na temat kawy, jaką byście mogli mi polecić... Zaczynam dopiero próbować , ale jeszcze nie wiem czego szukam. Muszę podkreślić, że do tej pory nie miałam kawy w ustach. Chciałabym, abyście podzielili się ze mną swoimi wrażeniami i może coś poradzili. Albo napisali jakie kawy Wy preferujecie i dlaczego. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfg
ja uwielbiam jacobs-zielona,a lubie MK kafe premium.Ta pierwsza ma naprawde smak prawdziwej konkretnej kawy do tego mleczko skondensowane i niebo w gebie. Oczywiście mam na mysli sypana do zaparzenia a nie rozpuszczalną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malineczka34
a ile ona kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coffeefamili
Ja piję Tchibo Famili, cena nie za wysoka a smak mi odpowiada. Może tez przyzwyczajenie robi swoje ale mi to nie przeszkadza i moim gościom również. W kazdym osiedlowym sklepie znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinkaxyz897.01
Hej, ja kawy nie piję za bardzo, ale jeśli już to najbardziej lubię 3 w 1 z nescafe. kosztuje około złotówki za jednorazowe opakowanie. a jeśli bardzo potrzebuję się obudzić to wtedy wybieram jakąś kawę parzoną (nie lubię rozpuszczalnej) i bardzo mi smakują kawy z dodatkiem np. cynamonu. ponieważ bardzo rzadko piję kawę to wybieram te z wyższej półki jak np. kawa malongo, która kosztuje około 40 zł za opakowanie. pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Calineczka 1587
Chciałabym Ci polecić cappucino takie zrobione w ekspresie ciśnieniowym z przepyszną pianką! Jak nie masz takiego ekspresu to możesz kupić sobie gotowe cappucino np. Mokate o smaku ajerkoniaku i taki spieniacz do mleka ( można tani zakupić na allegro) przy pomocy którego zrobimy przepyszna piankę , jeszcze na wierzch starta czekolada i pyszny napój gotowy. Jeśli poszukujesz mocniejszych wrażeń jeśli chodzi o kawę to spróbuj SEGAFREDO ESPRESSO MOKA ! Najlepsze kawy można kupić jedynie przez internet bądz w takich specjalistycznych sklepach z kawą, gdzie sprzedają ziarnistą kawę. Mielona kawa dstępna w supermarketach mieszana jest podobno z torfem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malineczka34
Jesteście kochani :) a kupowaliście kawe przez internet czy zawsze tradycyjnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak jacobs kronung to tylko z Niemiec ta polska jest jakaś gorsza saimaza mezcla (hiszpańska kawa) lavazza czarna thibo exclusive i exlusive mild o i sati jeszcze i o dziwo le grand z biedronki kupiona przez pomyłkę okazała się całkiem nie zła zależy jaki sposób parzenia preferujesz ja standardowe espresso z kawiarki tradycyjnej na kuchenkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malineczka34
Szukaliście kiedyś informacji na temat kawy na stronach www ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przepadam za Lavazzą, zdecydowanie najbardziej mi odpowiada. Nie mówisz jednak, z jakiej półki cenowej kawa by Cię interesowała, a to jednak ma spore znaczenie. Jeśli chodzi o zakupy w sieci, to delikatesy a.pl mają sporą ofertę kaw, warto przejrzeć i się zorientować w cenach i dostępnych gatunkach. Swoją drogą, piłyście może kawę Davidoff? Słyszałam, że rewelacja, ale jak dotąd nigdzie w sklepie jej nie widziałam, więc chyba pozostaje mi zamówić w necie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bumbimbam
najwiecej sie dowiesz na od stronach typowo poświeconych takiemu tematowi, jest ich sporo, ewentualnie pisz sobie w Google "KAWA" i na pewno cos sie pojawi. Zawsze też możesz zapytac znajomych :), oni może wiedzą jaka Ci kawa moze pasować. ja pije Nescafe 3w1 i to rzadko ale dla mnie wystarcza :P, cena tez nie jest za wysoka bo o 10zł za 10 saszetek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malineczka34
Hej, to jeszcze ja:) A może pokierujecie mnie na jakieś stronki na temat kawy, albo z Waszymi opiniami? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
davidoff jest przereklamowana straszniue kwaśna w smaku już lepiej kupić lavazze albo alvoradę a kawa le grand z biedronki rzeczywiście niezła jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nescafe 3 w 1 to taki syf że sie nie da opisać :(zresztą jak wszystkie rozpustne w saszetkach a jak do pracy to już wole fusiare a jak już to sobie expres do biura sprawić albo pomieszczenia socjalnego zalezy jaka praca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malineczka34
ile Ty płacisz za swoją kawe? droga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malineczka34
i na co zwracasz uwagę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malineczka34
Kupowałeś kiedyś kawe przez internet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego internet
Ja jestem tradycjonalistka! Żadnych artykułów spożywczych przez internet nie kupuje, tymbardziej ze są ogólnodostępne... Jakies bluzeczki, ozdoby spoko, ale kawa! Absurd!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo... no nie spodziewałam się, że davidoff takie dziadostwo mógł wypuścić... mimo wszystko, chyba spróbuję na własnej skórze :) swoją drogą, korzystacie w domu z ekspresu, czy pijecie szybką fusiastą/rozpuszczalną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja espresso z kafetierki (dostałam od znajomych z włoch taką malutką na 1ną i od chyba 5ciu lat żadnej innej) davidoff jest dla mnie zbyt gorzki taki no nie ta jakość za tą cenę lepiej kupić lavazze albo segafredo jakos tak się pisze dziwnie ale też bardzo dobra każda włoska kawa jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malineczka34
możecie mi zasugerować gdzie mam szukać informacji i na co zwracać uwagę? co ma duże znaczenie przy wyborze kawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ciebie też adamie
no na smak chyba i cenę jeśli nie chcesz przepłacać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z początku sie czytało fajnie
powiem wam że ja mam tą le grand teraz zaparzona w kafetierce i jest super pod wrażeniem jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malineczka34
a mogę gdzieś znaleść jakies opinie na temat kawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malineczka34
Teraz dla odmiany może napiszecie jakiej kawy NIELUBICIE :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm gala fuu oraz takie jak pedros prima shara davidoff zbyt kwaśny angielska kawa eight of clok's (często ziarnista w takich paczkach dużych) nescafe fort mkcafe cafe gusto i alberto czy cuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malineczka34
Czy uważacie że sklep osiedlowy to najlepsze miejśce? albo jakie jest najgorsze na zakup kawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sklep osiedlowy nie za bardzo :( chyba że to dobry super market np caerrfur albo coś kawa z biedronki le grand jest chyba produkowana przez mokate ;) ale jest o dziwo całkiem dobra ta znana angielska kawa eight been of clok's syf jakich mało (anglicy na kawie się nie znają to prawda)mk cafe nbez dyskusyjnie oraz gala powinno się zabronić ich sprzedaży, prima i perdos a polski jacobs faktycznie jakiś zwietrzały(wszystkie rodzaje) davidoff też mi nie smakuje kawy które ujdą maxwell house i thibo(ale nie family żółta) kawy co mi posmakowały hiszpańskie kawy (jak saimaza i la estrela(madryt i los angeles)ze stanów dostałam kiedyś)alvorada też produkoje czekoladę (kawowy spód biała to wierzchnie kostki)lavazza bez dyskusyjnie i segafreso też sati dobra (ale cenowo teraz nie pamiętam) egbe douwber (jakoś tak francuska kawa z napisanym rocznikiem bodajże 1837)też jest bardzo dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malineczka34
Sa jakieś rzeczy których nie bierzecie pod uwagę kupując kawe? które sa dla Was mało istotne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×