Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobietaxx24

szybko dochodzę

Polecane posty

Gość kobietaxx24

mam 24 lata i moim problemem jest to że bardzo szybko dostaję orgazmu, czy to pieszczoty czy stosunek...., dla mnie jest to bardzo krępujące i unikam kontaktów z facetami, nie wiem jak zmienić tą sytuację, ma jakaś kobieta podobnie??? bo podoba mi sie pewien facet, ale boję się do niego odezwać, boję sie co by było w łóżku, że chyba bym umarła gdybym znowu zbyt szybko dostała orgazmu, to krępujące.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsrwes
co za roznica jak szybko , wazne ze dostajesz orgazm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyno !!! Zastanów się co Ty mówisz. Widać, że nie znasz psychiki faceta. Pomyśl sobie, kochacie i Ty masz pierwszy orgazm po paru minutach, drugi za chwilę i nastepny ... Facet po czymś takim uważa się za BOGA SEXU. Chodzi po mieście i chwali się, że doprowadził pannę do kilku orgazmów jeden po drugim. Ja bym chyba topic na forum założył. A poza tym to chyba powinnaś się cieszyć. Niektóre narzekają, że wogóle nie mają. GRZESZYSZ !!! Słoneczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wdwdwd
a masz wielokrotne orgazmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietaxx24
mam wielokrotne orgaszmy, tylko zawsze wydawało mi sie że to nie odpowiada facetom, tylko wydaje mi sie i zawsze wydawalo że faceci tego nie lubią ;? no nie wiem, może i macie racje, ale mimo wszystko..., no nie wiem, już co powiedzieć i co o tym myśleć...tyle wam powiem, chociaż argujmentacja J@cky podniosła mnie na duchu ":) dzięki z ate kilka słów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość True madafaka Kalafior
Rzadko się z nim zgadzam, ale... Utnę sobie za to język... J@cky ma rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orgazm...
Zazdroszczę, ja za to nie miałam orgazmu. Mam wszystkie jego objawy łącznie ze skurczami, ale nie ma tego finału... Rozlewu rozkoszy po całym ciele :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×