Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość halinka młynkowa

film ze Smoleńska. Jeszcze zanim przyjechała straż.tam nie ma mgły!!!

Polecane posty

Gość zapiszcie ten film!!!!!
zgrajcie go bo ja nie umiem ściągać z youtube

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale gdzie sie rusza ja nic nie
strzaly to wyraznie slychac ale akurat ok 35 sek facet tak rusza mocno ta kamera ze ja nie jestem w stanie niczego wylapac zadnego ruszajacego sie drzewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfdegtfyugcvhd
musze ten filmik przesłac chyba do tvn24 dziennikarze nie mają jeszcze odwgi wysuwac takie teorie ale już niedługo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggggko
jaki dziadek idzie? Oni pewno tam jeszcze zyji, po czesci, pewno sie palili i ich to musialo tak bolec :( straszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szok oskozkos okszkoz
a gdzie te strzały? ja słyszę jeden pod koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaawdwde
znaczy 1:06 a nie 06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krrrrrrrrrrrrr
ściągajcie ten film na dysk , kopjujcie inne takie filmy tez Kto wie, moze znowu znikna z netu , ktos je wykasuje Sciągajcie , kopjujcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może to ktoś z pasażerów
w 42 sekundzie po lewej stronie drzewa wyraźnie coś się porusza!!!I nie jest to gałąź...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22222333333
tv24 ma już ten film http://www.tvn24.pl/-1,1652088,0,1,wrak-jeszcze-plonie-_-amatorski-film-z-miejsca-katastrofy,wiadomosc.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamka
w 39 sek nie ma tego czegos za drzewem a w 41 s jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkiem zielona
a ja nie mogę go obejrzeć 😠 dlaczego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfdegtfyugcvhd
a dlaczego ten ktoś nie podszedł bliżej ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hłihłihłi
Widzialam to dzisiaj w tvn24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22222333333
ja chcę ściągnąć, ale nie potrafię ani downtube.eu ani mój save2pc mają z tym problem. tak jakby nie istniał ten plik:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość januszek
Eeeeee tam nic się nie rusza. No co wy!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obiekt magiczny
dla mnie dziwne jest to, że te "strzały" słychać chwilę po tym jak koleś zaczął spierdalać, bo ktoś tam się coś wydarł. plus ten "kijek" też mnie dziwi, bo nie było słychać żadnego wiatru ani drzewa się nie ruszały, więc sam z siebie by chyba nie wyskoczył. a tak racjonalnie patrząc - strzały można tłumaczyć na sto sposobów zwłaszcza, że był pożar, to coś zza drzewa też. wyznaję zasadę, że im mniej wiem, tym lepiej śpię i chyba tak też zrobię dzisiaj :P a film już był w tvn24, bo sami link podali 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggggko
ja tam nie wierze w taki przypadek, tymbardziej ze ten samolot jakos dziwnie daleko od tego pasa zacząl lądować, i w innym kierunku jakby. A na pasie stal najpierw czolg, uniemozliwiający ladowanie. A najlepszy ten z kontroli lotów, mówil po rosyjsku, ale stwierdzil ze mu nie odpowiedzieli piloci bo nie znali tak rosyjskiego zeby cyfre wymówic. Kurna, przeciez nie dosc ze pilot znał perfekcyjnie ruski, to nawet gdyby znał tylko troche to by chyba liczyc umiał! Jedna wielka sciema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bfxddgbdf
może i chodzi przeciez ten dziadek na drodze nie musial być sam! pewniektos ze wsi podbiegl i porobowal patrzec co sie stało! a tak poza tym co za idiota z tego dziennikarza skoro kamerował zamiast kurwa podbiec i zobaczyc czy ktoś żyje!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22222333333
to nie był dziennikarz. to amatorskie nagranie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bohateromaniaczka
dupa to nie jest filmik ze smolenska to byl teren wojskowy wiec byle kto tam nie mogl chodzic na spacery!!! tam widac jakiegos dziadla ktory sobie spaceruje obejrzyjcie dokladnie ten film nasz samolto byl bualo czerwony a ten jest jakis zołty!!!!!!!!!! skonczcie ta parodie z wymyslaniem niestworzonych faktów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ggggko
i jeszcze na dodatek na pokładzie samolotu był tłumacz więc niech pierdoleni ruscy nie pierdolą,że nikt z samolotu nie zał ruskiego!!!!!!!Poza tym ruski jest prosty jak ruchanie więc nawet ten co go nie zna perfekt może się dogadać po rusku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bfxddgbdf
faktycznie cos slychac ale to raczej nie strzaly moze ktos kogo widać w 42 sec probowal np. kopnąć jakas czesc blachy albo kogos wyciagnac, to takie martwy dzwięk wydaje mi sie wrecz jestem pewna ze zaczela sie juz wtedy akcja ratunkowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkioi
Strzały są na pewno i śmiech :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfdegtfyugcvhd
własnie idzie ten film w tvn24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meszugene
:D 🖐️))) leczcie sie chore skurwysynki, polska patologio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggggko
i nikt kurna z 5 osób w kokpicie nie umial wymówic liczby. Nie wierrze, ze sama barany do kwadratu tam leciały. Nawe ja umiem liczyc do 10 choc nigdy sie ruskiego nie uczylam. I w ogole ten gosciu co sie wypowiadal, byl jakis zdenerwowany i mu sie fakty mylily, no nie wiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bohateromaniaczka
taaa jak byle kto mogl lazic po wojskowym terenie jedna oferma cos zapoda na forum a reszta to oglada i dalej wymysla nie wiadomo co ludzie beda juz teraz wynajdywac w sieci kupe roznych filmikow i dopisywac ze to nicy smolensk wiecei co to jest zalosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam widze mgle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bfxddgbdf
nie no nie popadajcie w paranoje pod wpływem temperatury fragmenty samolotu moly poprostu sie wyginac wydajc dzwięk albo moglo dochodzic to niewielkich wybuchów stąd te dzwięki na 100% jestem pewna ze w 42 sec widac kogos za drzewem ale to raczek ktos kto zagladal czy jest ktos zywy we wraku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam widze mgle
tak jak zreszta mwili widocznosc okolo 300-500metrow jesli sobie nie zdajesz sprawy kretynko, to tupolew ziemuje z predkoscia 300kph wiesz ile to jest metrow na sekunde? pilot mial widocznosci na kilka sekund w przod, a czas reakcji takiej kobyly, zwlaszcza zmiana ciagu silnikow to kilka sekund, a same manewrowanie to skrety liczone w setkach metrow przy takiej predkosci wiem, nie ptorafisz z tego wyciagnac wnioskow i przyjac odpowiedniej skali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×