Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość halinka młynkowa

film ze Smoleńska. Jeszcze zanim przyjechała straż.tam nie ma mgły!!!

Polecane posty

1.to że teren wojskowy to co z tego? ludzie sobie na grzyby chodzą na tereny wojskowe któe nie mają istotnego znaczenia i nawet jak ich patrol zatttrzyma to każe spadać do domu i tyle. to nie jest jakiś teren zamkniety. 2.strzały - tak jak pisali inni gdy się pali samolot,samochód czy dom słychać czesto jakby strzały to normalne, bo pod wpływem wysokiej temperatury różne przedmioty eksplodują np AMUNICJA W PISTOLETACH BOROWCÓW 3.mgły w lesie na ogół nie ma, na łąkach się zbiera...otwarta przestrzeń taka jak np płyta lotniska...wystarczy wiatr i mgły zaraz nie ma. 4.ruscy nie mieliby żadnego interesu robić zamach. to czy im faktycznie smutno to inna sprawa ale nie mieli powodó by zabijać tych ludzi 5.czemu koles nie szuka rannych? szczerze to nie wiem czy miałbym odwagę podejść do płonącego samolotu i oglądać spalone , pocięte i rozerwane ciała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bohateromaniaczka
masz racje kometo nie mamy o czym rozmawiac jesli uwazasz ze to jest normalne ze ludzie sobie robia filmy zamiast innych ratowac a jutro pdadza informacje ze ten filmik to pomylka tak samo jak smierc matki kaczynskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widać to
to jest ten sam samolot ,widac to najlepiej po jednej z częsci ,którą jako pierwszą sfilmował chłopaczek to cześc z kołami ,na dole sa otwory w kształcie "okien"okragłe a teraz zobaczcie na stronie tvn 24 jak zbierali samlot to ta cześć jest również na filmie ,także patrzajta a potem pierdolta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garfieldowa
Ale wymyślacie :-o Nie widzę, co tam wam się rusza za jakims drzewem. Trzy razy oglądałam i nic nie widzę. Ktoś się dziwi, że mgła była w lesie i pyta, czy ktoś taką mgłę widział między drzewami. Owszem, widziałam w lesie nieraz mgłę gęsta jak mleko. Poza tym oni nie mieli widoczności ZANIM się rozbili, zatem wyżej niż drzewa (podejrzewam, że może chodzić o niskie chmury, nie mgłę). Strzały to mogą być wybuchy - w końcu palił się tam wrak, pewnie mieli na pokładzie jakąś broń itd. Koleś zaczął spieprzać, jak usłyszał "strzały". To was dziwi? Tez bym spieprzała:-p A co do tłumaczy w kokpicie - nie słyszałam jeszcze, żeby w łączności między wieżą kontroli lotów a pilotami pośredniczył tłumacz. to dopiero byłoby ryzykowne - jak zabawa w głuchy telefon :-o Stuknijcie się w głowę. Zarzuty, że Polacy nie znali liczb po rosyjsku sa faktycznie naciągane - pewnie rosyjscy kontrolerzy chcą wszelkie podejrzenia od siebie odsunąć. Wielkie mi zagadki. Jeszcze jakies niedomówienia macie? :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggggko
bohateromaniaczko Od razu widac, ze gdy byla ta tragedia ty poszlas robić sobie tipsy. Gdybys uwaznie sledzila tv przez ten dzien to nie mialabys wątpliwosci ze ten film jest prawdziwy i ze smolenska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfdegtfyugcvhd
nawet w tvn24 powiedzieli że były to strzały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamba si
ludzie ale mgła mogla sie unosić wyżej, i tylko z samolotu moze byla slaba widocznośc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wy już popadacie w paranoje-jesteście stuknięci-tam nic nie ma,nikt się nie rusza a w dodatku nie ma żadnej ręki,pogięło już was?idźcie już lepiej spać a nie szukacie taniej sensacji jak wczoraj z tymi ciałami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widać to
od 39 do 44 sekundy powiekszcie sobie obraz i widac jak z bata stoi gosć lekko pochylony co do strzałów to chyba nikogo ni dziwi ,ze metal tak sie wypręża podczas wysokiej temperatury ,już o pogieciu nie wspominam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rację ma ta osoba co
pisze,że mało kto miałby ochotę biec do samolotu oglądać zmasakrowane zwłoki,tym bardziej,że widząc taki wypadek na pewno nie myśli sie racjonalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do (((tym))))
w 42 sekundzie po prawej stronie drzewa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfdegtfyugcvhd
a może oni celowo te cyfry po rosyjsku mówili niezrozumiale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bohateromaniaczka
ggggko a nie pomysles ze moze zamiast siedziec caly dzien przed tv to zapierprzalam na polska dziure budzetowa?? nie kazdy siedziw domu przed tv i wymysla jakies nie stworzone fakty jak opublikuja ten film na innych portalach czy w tv na innej stacji to uwierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smierdziel co Ty pierdolisz, ze nie umiem wnioskow wyciagac? zapytalam tylko, czy cos przy tym w tv mowilam, Boze :O co z tego, ze na rosyjskiej ziemi ? zginęli Polacy i to Oni powinni sie tym zajac chory jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widać to
jak nie ma jak jest ,gość w niebieskiej bluzie ,ciemno niebieska ślepi jestescie jak krety ,ale jakby dolary leżały z daleka byscie widzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkioi
Tym razem to znowu ja/ (acccca.m@gmail.com) co do strzałów mam dwie koncepcje: 1.wybuchały pociski w broni borowców 2.wojsko/policja/jakaś wojskowa ochorona lotniska strzelała w powietrze by ludzie nie podchodzili do wraku.. punkt 2, od kiedy to się strzela w powietrze aby przestrzec ludzi aby nie podchodzili do wraku?? za dużo filmów oglądasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgla jak cholera!
zrobcie jakis print screen z powiekszeniem z 42 sekundy bo ja nic nie widze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widać to
w rosji do wszystkiego się strzela :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfdegtfyugcvhd
tak z prawej strony jest ciemna postać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggggko
bohateromaniaczka, nie interesuje mnie co robilas w sobote. ale jak sama wspomnialas, cos robilas i nie oglądalas tv. Ja byc moze jestem przeokropnie leniwa ze oglądalam. niewazne. W kazdym razie nie wypowiadaj sie ze to nie jest film ze smolenska, ja Ci mowie ze to jest FILM ze smolenska. tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garfieldowa
Po obejrzeniu po raz czwarty i piąty nadal nie widzę, żeby coś się specjalnie ruszało. Cały obraz drga i momentami rozpada się na piksele, bo kamera chyba kiepskiej jakości i facet biegał z nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bohateromaniaczka
gggko UDOWODNIJ MI TO TO PRZYNAM CI RACJE I ZWROCE HONOR WSZYSTKIM KTORYCH TU OBRAZILAM NIBY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hormon szczescia
ja tam w tym żadnego spisku nie wietrzę, bo już nie wiem jacy Rosjanie musieliby być popierdoleni, żeby na swojej ziemi celowo wykończyć prezydenta i 90 innych osób. bez przesady, może mam za mały łeb na takie rzeczy, ale nie wierzę, że ktoś może być tak okrutny i potem spać spokojnie, nawet ten Putin :o a w ogóle to jaki w tym cel? żaden niestety. aczkolwiek faktem jest, że mącą nieźle i stąd się to wszystko bierze. gdyby chociaż wybrali sobie jedną wersję i się jej trzymali to byście nawet nie zwrócili uwagi na to, o czym teraz gadacie. a te strzały to może być milion rzeczy - amunicja BOR-owików, jakieś metalowe części czy inny chuj, nie fascynujcie się. w innym wypadku Rosjanie już by stawali na głowie, żeby tego filmu nigdzie nie było, pewnie nawet byście go nigdy nie zobaczyli, bo jego autor by dostał przez łeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzały ostrzegawcze. różni ludzie bywają, jakbym był policjantem/żołnieżem tam na miejscu i widział że miejscowi się pchają do palącego się wraku to to bym krzyczał żeby spierdalali i strzelalił w powietrze kilka razy. a nie darł się "nie podchodzić, nie podchodzić" próbując przekrzyczec syreny itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggggko
po lewej stronie od drzewa, na dole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfdegtfyugcvhd
to jest prawdziwy film ogladaj tvn24 w ciagu ostatniej godziny był nadany 3 razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odczynnik psi
Możliwe, że to częśc wraku wydawała taki dźwięk, toż tam temperatura była giantyczna. Lub też, jak ktoś wcześniej wspomniał, wybuchały pociski pod wpływem temperatury. Albo, ruscy strzelali w powietrze, choc wątpie. Ale wy wiecie lepiej, pewnie wykańczali ocalałych strzałem w tym głowy, a wszystkich prokuratorów i ministrów co tam pojechali zastraszali, by ukryc prawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×