Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kasija9

Czego konsultantką najlepiej zostać? Oriflame, Avon, Faberlic, Mary Kay?

Polecane posty

Gość kasija9

Pewnie wiele z was jest konsultantkami roznych firm kosmetycznych. Ja tez chcialabym zostac. Studiuje na typowo humanistycznym kierunku - duzo dziewczyn na roku :) Mysle, ze moze to miec racje bytu. Przeprowadzilam odpowiedni internetowy research i znalazlam kilka firm: Oriflame, Avon, Faberlic, Mary Kay oraz FM Group. 1. FM Group - odrzucam, mam juz na roku jedna osobe zajmujaca sie tym. Poza tym srednio interesuje mnie rozprowadzanie zapachow "inspirowanych" tymi ze sklepow. Tak samo jak multi level marketing. Co do MLM - czy w ogole bedac konsultantka da sie to ominac? 2. Avon - rowniez mam juz na roku konsultanta. Poza tym, z tego co pamietam to w Avonie na zamowieniu zarabialo sie dopiero kiedy wynosilo ono min. 150 zl. Czy nadal tak jest? Prosze odpowiedzcie. 3. Faberlic - na ich stronie internetowej widnieje, ze trzeba podpisac umowe kredytowa. To oczywiscie nas zobowiazuje do czegos, tak? Np. do okreslonych zamowien co miesiac albo cos takiego? Rowniez prosze o odpowiedz. 4. Mary Kay - rowniez nalezy podpisac umowe i kupic zestaw startowy. Ile taki zestaw kosztuje? Czy umowa zobowiazuje nas do okreslonych regularnych zamowien? Jezeli wiecie, prosze, napiszcie. Poza tym ich kosmetyki ponoc sa nieco drozsze, prawda? 5. Oriflame - zostawilam na koniec, bo w chwili obecnej najbardziej do mnie przemawia. Z ich strony internetowej wynika, ze poza wpisowym w wysokosci 19 zl nie mamy zadnych innych zobowiazan. Czy to prawda? Nie trzeba osiagac minimalnej wartosci zamowienia aby zarabiac? Od kazdego produktu 23% jest dla nas? O co chodzi z osoba wprowadzajaca. Najbardziej prosze o odpowiedzi zwiazane z Oriflame :) Z gory Wam dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×