Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kwiareczek

Test z Excela i Subiekta na rekrutacji

Polecane posty

Gość kwiareczek

Mam pilne pytanie, czy ktoś był na takim teście? czego się można spodziewać, firma wymaga b. dobrej znajomości tych programów, dodam że stanowisko - pracownik administracyjny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiareczek
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiareczek
podnoszę, nikt nic nie wie na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam na rozmowie w sprawie pracy fakturzystki, musiałam księgować faktury, wypisywać, tworzyć cudaczne tabele w excelu, odpisywać na maile w j. angielskim i duużo innych rzeczy, wymaglowali mnie tam ponad 1,5 godz., podobno świetnie wypadłam i mieli oddzwonić czy tak czy tak, no ale jak zwykle olali, pewnie mieli z góry kogoś znajomego na to stanowisko, jak to często teraz bywa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiareczek
uuuuuu, no to teraz się wystraszyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to dziwne
dziwne bo mnie na prace w ksiegowosci przemaglowali tylko po angielsku. ale racja, ja exela tez nie umiem, i nawt nie pchalabym sie na rekrutacje gdzie sa testy komputerowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiareczek
pracowałam na Subiekcie 8 lat, tego raczej się nie boję, na excelu 2 lata, tu mam trochę stracha, poza tym mam 1 rok przerwy, ale myślę że coś tam potrafię, nie wiem jaki będzie zakres, w poprzedniej firmie pracowałam na przygotowanych arkuszach przez informatyka, ja resztę uzupełniałam, powielałam i rozszerzałam, nie wiadomo co będą wymagać tu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×