Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krotkowidz

Kupno okularów. Gdzie?

Polecane posty

Gość Parsia
W Krakowie warto zajrzeć do http://swiatokularow.com Ja ostatnio załapałam się na naprawdę fajną promocję i właściwie w cenie, w której planowałam kupić okulary, mam dwie pary :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej chodzić do mniejszych salonów optycznych niż do tych znanych sieciówek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pirra
no dlatego dla mnie takie opticalchritex jest jak najbardziej dobrym salonem! z ogromnym wyborem i dobrym doświadczeniem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dujka
W optical Christex - salon jest na prawde bardzo ok, ma sporo do zaoferowania. Mozna znaleźć odpowiednie oprawki na prawie kazdą kieszeń!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nattix
Ten salon jest faktycznie super, świetne mają oprawki, na każdą kieszeń, także myślę ze warto zam zaglądnąć jak sie poszukuje odpowiednich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może lepiej skieruj się w kierunku Krakowa? Nie masz zbytnio daleko z Tarnowa. Na ulicy Św. Filipa 2 mieści się http://optyk-boutique.pl w którym to miałem okazję zakupić okulary zarówno dla siebie, ale i córki. Niezwykle wysoka jakość idzie w parze z designem, dysponują możliwie najmodniejszym stylem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam kwadratowy kształt twarzy i dobrałam owalne. Pomogła mi wybierać Pani z salonu optycznego w Gliwicach w www.nemezis.net.pl. Chodzę tam także do okulisty. Wszystkim polecam. Fachowa pomoc i przyjazna obsługa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuznica
Ja znalazłam swoje wypatrzone oprawki w salonie Optical Chritex - bardzo ładne mają, doskonały wybór, różne przedziały cenowe. Jestem bardzo zadowolona bo długo miałam problem żeby znaleźć dobre i pasujące oprawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam salon Varilux w Tarnowie, byłam z mamą, która nosiła progresywne szkła , ale dopiero w salonie Variluxa okazało się jak powinno się je dobierać . Pierwszy raz widziałam coś takiego , lekarz ja zbadał na miejscu wystawił receptę na szkła i lekarstwa które powinna zażywać bo jak się okazało jeszcze ma problemy z oczami , dostała skierowanie na szczególowe badania , potem na specjalnym urządzeniu miała kolejne badania z dopasowaniem szkieł progresywnych tylko dla Niej , teraz jest zadowolona , widzi bardzo dobrze i nie musi się przyzwyczajać , teraz mówi że poleca wszystkim ten salon .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten salon Varilux w Gemini w Tarnowie , też tam byłem ostatnio, bo trafiłem na stronę tarnow. rabatem.pl i sa tam bardzo korzystne zniżki , kupilem okulary z antyrefleksem i nie ma porównania z tymi co nosiłem wcześniej , na pewno bardzo dobre jakościowo , badania u lekarza okulisty i też miałem specjalne pomiary na takim urządzeniu , w ramach tego zakupu mam dwuletnią bezpłatną opiekę okulistyczną i na zakupione okulary , za darmo , jeszcze takiego czegoś w Tarnowie nie spotkałem , jestem bardzo zadowolony i polecam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parolka
Warto kupować w sprawdzonych salonach. Ja polecam Optical Christex - jest spory wybór modnych i markowych oprawek, można znaleźć różne rodzaje no i pomocna obsługa jest ( i nie nachalna a to się liczy)!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, mogę polecić salon Oko Design, mam tutaj zamówione okulary bardziej specjalistyczne bo do uprawiania sportu i są oki. Mocne, wygodne, bezpieczne i nawet szybko mi je zrobili a akurat zależało mi na czasie dość mocno bo mecz się zbliżał a ja byłem w połowie ślepy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
renee <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swoje ostatnie oprawki zamawiałam w Oko Design, na stronie oko-design.com jest wizytówka i większy opis tego co robią. Tutaj mi się podoba że mają marki których ze świecą szukać gdzie indziej, jak ktoś chce mieć oprawki których nie nosi połowa ludzi na mieście to polecam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mają fajne przeceny w Eurooptyce nawet na te najbardziej markowe oprawki, sama się pozytywnie zaskoczyłam ostatnio jak wymieniałam oprawki na coś nowszego – co jakiś czas koniecznie trzeba zmienić oprawki, raz że się zużywają, a dwa że nudzą się niemiłosiernie, w każdym razie ja tak mam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Krakowie niestety taniego optyka to ze świecą szukać, tutaj zresztą wszystko jest drogie. Ja w każdym razie okulary zamawiałam na Mazowieckiej w Primus. Moim zdaniem mają dobre warunki, jest sporo oprawek w przystępnych normalnych cenach, ale jak ktoś chce zapłacić więcej na jakieś bajery to też znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie moje trzy pary zakupiłam w jednym, wspaniałym dla mnie, miejscu. Zajrzyjcie do http://optyk-boutique.pl/, jeśli jesteście z Krakowa. To super optyk, który doradzi i ceny ma stosunkowo niskie. Warto mieć go na uwadze, polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry, A może by tak... NOVA Centrum Edukacyjne? Zapisałeś się do szkoły, ale Twój kierunek nie wystartował? Szukasz ciekawego kierunku i potrzebujesz legitymacji? NOVA Centrum Edukacyjne da Ci to, czego potrzebujesz? Bezpłatne kierunki, własne pracownie specjalistyczne i nauczyciele z pasją? Tak, to u Nas Przyjdź z dowodem osobistym i zapisz się! Liczba miejsc ograniczona, dlatego zapraszamy, jak najszybciej! ul. Krakowska 17/14 Tarnów 143000350/796400893

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki8999

Polecam optyka Primus (na fb mają swój profil -facebook.com/OPTYK-Primus-1675116039415344). Salon jest na Mazowieckiej w przychodni Falck, więc tak z ulicy to raczej mało kto ich znajdzie, raczej się trafia do nich z polecenia. Mi o nich sąsiadka mówiła już jakiś czas temu, że mają dobre promocje na progresywne i faktycznie udało się mało zapłacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sss

Do optyka od momentu swoich pierwszych okularów w życiu jeżdżę na Krowoderską do Oko Design i jeszcze się na nich nie zawiodłam. Robią okulary w porządnej jakości, nie są to jednorazówki które po jakimś byle jakim stłuczeniu się łamią. A jednak okulary to taki element który dość często gdzieś spadnie, albo co gorsza można na nie usiąść niechcący. 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Na stronie oko-design.com masz ofertę salonu w którym ja zamawiam sobie okulary już od kilku lat. Mają duzy wybór oprawek dla kobiet i mężczyzn, są to głównie niekomercyjni producenci których w innych salonach ze świecą szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzz

Myślę, że można sobie zerknąć do oferty oko-design.com- bardzo fajna firma, która od wielu lat robią okulary i mają do tego świetny sprzęt więc na pewno warto zerknąć do oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbara Kosowska

Ostatnio oprawki sobie chciałam tylko zmienić to mi w gratisie zrobili badanie wzroku cancept.pl nie spodziewałam się, zaskoczona byłam dosyć mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O to już musisz zapytać w salonie. Zależy jakie szkła nosisz i czy mają je na stanie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Sporo okularów znajdziesz w Primusie, polecany optyk, gdzie można liczyć na to, że dobrane będą odpowiednie okulary do indywidualnych potrzeb i oczekiwań więc jak poszukasz to pewnie i Ty coś dla siebie u nich będziesz w stanie wybrać, myślę że możesz sobie tam zerknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×