Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cvcvcvcv

cv lepiej wyslac mejlem czy zaniesc osobiscie?

Polecane posty

Gość cvcvcvcv

to mala firma, niedaleko mojego miasta, czy jak sie pojawie osobiscie to bedzie lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moim skromnym zdaniem......
gdy pojawisz sie osobiscie,zobacza ze ci zalezy na tej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trtrrrrrrrr
mysle ze osobiscie bedzie lepiej, moze pogadasz z szefem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dieta 1000kcl...
Osobiście! Szef lepiej Cię pozna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvcvcvcv
nie wiem czy szefa w ogole zastane, pewnie nie zechce widziec mnie, ale skoro tak radzicie to pojde osobiscie, a wlasnie tak myslalam ze gdyby zechcieli to cv wywalic to dodatkowo moze po tyogdniu jeszcze wysle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he-he-he-he
nie słuchaj ych osób wyżej. to wszystko zależy. Jeśli odpowiadasz na ogłoszenie (a zakładam, że tak) to dokumenty powinnaś złożyc w takiej formie jaka jest wymagana w ogłoszeniu, czyli jeśli "aplikacje składać osobiście w biurze przy ul...." to osobiście. Ale jeśli w ogłoszeniu jest tylko: "aplikacje przysyłać na adres poczta@poczta.pl" to nie idź tam! Ja akurat pracuje w firmie, która zajmuje się m.in. rekrutacją i powiem, że naprawdę denerwujące jest, jeśli w ogłoszeniu WYRAŹNIE wskazane jest, żeby przysyłać maile, a ludzie przyłażą osobiście. Do tego np dopytują się czy jest szef :O to baaaardzo dezorganizuje pracę. Poza tym na rozmowę zapraszane są tylko osoby, które spełniają pewne kryteria, a nie każdy kto chce. Wierz mi, na pewno szef (przynajmniej moj) ma inne rzeczy do roboty niż rozmowa z kandydatmi prosto z ulicy, których cv nawet nie widział na oczy i nie wiadomo czy spelniają podstawowe wymagania. Jeśli kandydat jest interesujący to doczeka się spotkania. Jeśli w ogłoszeniu są zawarte dwie formy składania aplikacji, (osobiście i @) to możesz zanieść, ale nie licz na rozmowę z szefem. Prawdopodobieństwo jest baaaaaaaaaardzo małe. No chyba, ze masz dużo szczęscia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvcvcv
tak wiec- nie licze na rozmowe z szefem, nie mam nawet takiego tupetu by o to prosic, licze ze sie pokaze osobom z kadr czy kto tam zbiera cv i zapamietaja mnie pozytywnie, lepiej niz kandydatow z mejli poza tym, nie ogloszenie, ta firma nie prowadzi teraz rekrutacji, skladam tam bo chce by na przyszlosc mieli mnie w bazie (albo moze zechca zrobic kolejny etat, lub obecny pracownik odejdzie, ktow ie?) to nie jest duza firma, wiec pewnie nie ma tam nawet dzialu kadr i wielu aplikacji, choc to male miasto wiec moze do niej skladaja tez bo ciezko tam o prace wymagania- spelniam akurat wszystkie, nie mam tylko doswiadczenia bo ja pol roku po studiach jestem ale za to branze znam bardzo dobrze, tego nie potrafi jakies 99% kandydatow, ja tak bo to moja pasja i w tym siedze i ciagle czytam itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvcvcv
ah no i doskonale zdaje sobie sprawe ze nie wszyscy sa przyjmowani, tak chyba jest wszedzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmaxs40
moim zdaniem bez pośrednio jest lepiej ,bo elektronicznie może wygodnie ale nie zawsze skuteczne okazuje się . A niema chyba metody jedynej skutecznej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×