Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
leonessa82

Pomozcie!!!!!

Polecane posty

Witam!!!! Chcialabym prosic osoby bardziej doswiadczone o rade.Mam 28 lat pracuje zagranica, taka mala firma prywatna, wielobranzowa , optykczna.Obecnie zajmuje sie praca buirowa na magazynie, pomagam sekretarce w niektorych jej pracach, rozprowadzamy rowniez wino.Marzy mi sie pracaw ksiegowosci w Polsce i chcialabym juz powrocic do kraju na stale. Dodam, ze skonczylam studium ekonomiczne w 2003roku z tytulem "technik rachunkowosci" nie pracujac w tym zawodzie w Polsce nic juz nie pamietam.Chcialabym uzupelnic wiedze poprzez kurs "asystent rachunkowosci". Nie chcialabym poprzestac na tym,moim marzeniem sa studia zaoczne w tej dziedzinie.W trakcie kursu chcialabym odbyc STAZ czy ktos mi pomoze, gdzie szukac, moze macie jakies stronki, moze jest jakis portal gdzie bym mogla sie oglosic? Poradzcie cos!!!!!!! To moje najwieksze marzenie zostac ksiegowa, wiem ze droga jest bardzo dluga , wiem ze juz jestem "stara wiekowo" wiec musze sie pospieszyc.Czuje sie niesamowicie bezradna..... Jesli ktos mi pomoze bede bardzo wdzieczna. Dziekuje i czekam na odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×