Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hubertusssss

Jak smakuje mleczko

Polecane posty

Gość ifg
Tak, to prawda, jest słodkie i wodniste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mąż karmiącej żonkiiii
Nie zaspecjalne w samku ;) tez byłem tego ciekaw więc moja żona wycisnęła mi kroplę na palec hehee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mąż karmiącej żonkiiii
no wiesz zassać też miałem okazję :D Jak sie kochamy z żoną i pieszczę jej piersi to też co nieco z nich wypływa hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może niektórym trzeba przypomnieć że mleko kobiece jest dla niemowląt??????!!!!!:D Słodkie z was niemowlaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mąż karmiącej żonkiiii
ale zabłysłaś błyskotliwą wypowiedzią :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
błyskotliwa czy nie widzę że cię ubodła troszkę;) Cóż...zaitrygowała mnie poprostu wasza fascynacja smakiem kobiecego mleczka i tyle:). A smakujcie sobie ile wlezie mnie nic do tego:). Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saleminka8
jest słodkie,bo kiedyś dostałam w pysk własnym gdy nacisłam przed podaniem synkowi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak opiekowałam się maluchem znajomych i przygotowywałam mu mleko zostawione w lodówce do podgrzania to spróbowałam przez omyłkę na ręce czy nie za chłodne i powiem wam że dziwnie się poczułam;D, raz że to mleko znajomej (może to mnie odrzuciło) a dwa, wcale nie wydało mi się smaczne i słodkie choć może to kwestia diety kobiecej. Ponoć jest słodkawe by zachęcić noworodka do picia choć ja słodyczy nie poczułam:D. No ale wiecie, ponoć robią już z tego sery domowej roboty i teraz tylko czekać aż wejdą na rynek:D, ciekawe ilu będzie chętnych, a smakują tak słyszałam jak nasze zwykłe żółte sery w sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widac każda pani ' robi" inne ciekawe może to od charakteru zalezy jak jest dobra i słodka to i mleczko ma słodkie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D A może coś w tym jest. Może też zależeć to od czasu jaki się już karmi, może to pierwsze mleko z pierwszych miesięcy jest słodsze, kto tam wie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaja to z lodówki co wziełas może jakies przeterminowane było a co do tych serów to nie słyszałem chyba jkis żart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To z lodówki było odciągane tego samego dnia więc świeże, a co do serów kobiecych to pogoogluj, serio mówię:). Jest człowiek który produkuje sery z mleka kobiecego i będzie chciał wprowadzić je poczasie na rynek (jeżeli mu pozwolą bo na to potrzebne będą badania) narazie serwuje te sery znajomym i wszystkim którzy chcą spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ser to nie samo mleko a inne dodatki więc pewnie nieqwielu by odrózniło od tego z krowiego mleka. Swoja droga ciekawe skąd gośc bierze kandydatki do udoju hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeden ma darmową mleczarnię;) (żarcik) bo jak pisało eksploatuje własną żonę a drugiemu przytrafiła się jakaś kobieta która się zgodziła i to pewnie nie za darmo. Cóż ludzie lubią szokować i eksperymentować. Ser robiony jest na samym mleku kobiecym i widać gość wie jak to się fachowo robi, może przyprawia jedynie czymś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znam się na tym czy można non stop eksploatować kobiete ale chyba jest tak że dopóki mleka z piersi ubywa organizm produkuje. czego to ludzie nie wymyslą ale może ktos będzie jadł ja pomimoze zesry lubię za tym kobiecym chyba bym nie przepadał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja za kobiecy ser bym się nie wzięła bo jakby nie było powstał z "mojego gatunku":) i to tak jakby mi ktoś dał do obgryzienia ludzką nóżkę albo wątróbkę;D, może śmieszne porównania ale tak mi się to kojarzy. Wątpię żeby ludzie zasmakowali w "kobiecych " serach choć śmiałkowie napewno się znajdą, choć nie będzie ich cała rzesza więc nikt na tym nie zarobi wiele. Od smaku mleka do serów - ładnie temat ewoluuje:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no tobie na pewno przyjemniej:) ja tam wolę z kartonika od krówki:D choć tobie się nie dziwię bo mój mąż ma podobne marzenia do twoich;). Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz jak bys juz koniecznie chciała fecet tez ma mleczko tylko troche trzeba popracowac a by trysneło hehe pozdro równiez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×