Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wikusia24

lubie chodzic bez staniczka

Polecane posty

wikusia 24 bmialas jakies ciekawe przygody zwiazane z tyum ze nie nosisz bielizny? bo ja mialam i nawet przez to mialam zajefajny sex z kobietka(sasiadka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubie po prostu jak panowie się podniecają :) hihi..jest to zabawne jak nie wiedzą gdzie mają skierowć oczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi sie kobiety bez bielizny podobają zwłaszcza jak cycuszki podskakuja w rytm kroku. Brak majteczek tez jest podniecający i wygodny zwłaszcza gdy się taka zabierze na spacer gdzies nałake np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wikusia jestes super laska zeby inne brały przykład z Ciebie to bylo by super :) pozdro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam się nie krępuję i bezczelnie patrzę takiej kobiecie na dekolt, a potem w oczy. Uśmiech się i czasami coś dodam. Lubię, jak takie kobiety się potem czerwienią lub spuszczają oczy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikusia to ze dziewczyna nie ma majteczek zadko kiedy mozna zobaczyc nosisz mini. Co do stanika owiele łatwiej lubie tez jak widac pod bluzka sterczace suteczki. To jest ciekawy widok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w zeszym roku przeważnie ubierałam bluzeczki prześwitujace-ale moje brodawki pod dotykiem tkaniny robia sie twarde :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wikusia i to jest super tak trzymac. Często widze jak laskom twardnieja sutki z zimna i bluzka nie musi byc prześwitujaca widok super. jak chodzisz bez majtek co nosisz mini spodnie czy moze sukienke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak założysz krótka spódniczke jest szansa że ktos skarb zobaczy. Mnie kręci jak dziewczyna załozy sukienkę bez bielizny pod spodem i tylko ja i ona o tym wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wera nie gwiazduj
myslisz z taka jesteś fajna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perwas
Wikusia 24 A czy drgają ci cycki jak idziesz/ Jak się zachowuje w czasie iścia cipka,bo majtki ją utrzymują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość derdra
taaa... Polecam chodzenie bez majtek po łące. Później trzeba tylko skorzystać z takiej specjalnej pęsetki do wyciągania kleszczy, można kupić w zoologicznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haaahaaaha
"jak się zachowuje w czasie iścia cipka" Umarłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze że część nie dorosła do tego forum lepiej może lekcje odrobic . cipki trzymac nie trzeba ona nie wypada a kleszcze żyja w lasach lisciastych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jazda koksy!
a czesc jest nastoletnimi niewyzytymi onanistami -> patrz wyzej :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×