Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bazylissekkk

też wam staje rano pauka?

Polecane posty

Gość bazylissekkk

j.w.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bazylissekkk
dodam ,że jestem czarnoskóry i moja pałka jest imponująca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bazylissekkk
snią mi się gołe baby i rano mi stoi, jak sosna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bazylissekk
Ale jeszcze bardziej imponujące są moje wielkie i wiszące do kolan jaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bazylissekkk
A jak się rano nie spuszczę to nie mogę wyjść z domu. Tak mój wielki kutas, odstaje mi w spodniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bazylissekkk
W krótkich spodenkach już nie mogę wyjść na ulicę bo mi pała spod nogawki wystaje i wszyscy się paczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaagaaataaaa
PORANNY WZWÓD Co ci tak sterczy ? Wiele kobiet zastanawia się nad fizjologią mężczyzn, kiedy zauważają jak wacuś ich facetów sterczy po przebudzeniu niczym maczuga . Nie oznacza to wcale ochoty na seks, powiem więcej, oznacza t tylko tyle : chce mi się szczać i nie ściskaj mi prącia bo się zleję ! Objaw jest tak całkowicie normalny, jak walenie z dupy po grochówce. Postanowiłem wyjaśnić ten fenomen, ponieważ nie doczekał się on jakiegoś naukowego wyjaśnienia, a kobiety dalej żyją w kompletnej niewiedzy. Naukowe wyjaśnienie dla kobiet Jeśli chodzi o Penisa, to składa się on z dwóch równoległych ciał jamistych, oraz ciała gąbczastego. Ciało gąbczaste (czymkolwiek by ono nie było) osłania także biegnącą wewnątrz prącia cewkę moczową (ujście moczu). Natomiast samo prącie jest unaczyniowione tętnicą grzbietową i tętnicą głęboką. Do żyły grzbietowej prącia odpływa krew z żył powierzchniowych i żył głębokich. Zdolność do erekcji jest więc cechą charakterystyczną prącia (penisa). Prącie wypełnia się krwią która nie odpływa z powodu podniecenia seksualnego, lub ucisku. W nocy pęcherz moczowy wypełnia się i uciska naczynia krwionośne zwiększając objętość penisa i utrudniając odpływ krwi. Potocznie mówi się, że powoduje erekcję, lub staje. Dlatego też, bardzo często po przebudzeniu mężczyźni mają wzwody (staje im). Należy zatem o poranku opróżnić pęcherz, a penis wróci do normy. Na koniec, aby już całkiem zmusić do reakcji szare komórki kobiet, powiem wam rzecz, o której prawdopodobnie nie wiecie poza tym że penis staje, potrafi się on również kurczyć ! Jednak w o tym opowiem innym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bazylissekkk
monika_32 chcesz zobaczyć moją pałkę? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 543rf
przynajmniej nie masz problemu z porannym seksem . Nawet jak on spi to wejdziesz na niego ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co z tego ze wejdziesz i spi? wtedy tylko facetowi dogadzasz a kobieta??????? znow na lodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo czesto budze sie z twardym, dzisiaj tez. Mam ochote na seks ale niestety mieszkam sam i nie mam z kim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokajowy
analfabeto naucz się pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×