Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Solidate

BABYHOPES / USA

Polecane posty

Gość Solidate

Czesc! Mam 35 lat i od kilku miesiecy przestalam sie... bronic. Tak to nazywalam do poprzedniego miesiaca, bo w tym i poprzednim kupilam testy owulacyjne, wiec jednak sie staram . Moj maz chce dziecko, mi zajelo troche wiecej czasu aby sie zdecydowac na probowanie. najpierw przestalam sie zabezpieczac z mysleniem: co ma byc to bedzie , pozniej zaczelam troszke obliczac kiedy mozna, a ostatnio te testy by pomoc naturze . Kiedy sie zdecydowalam to calkiem pochrzanil mi sie cykl i nic nie moglam obliczyc, w styczniu miesiaczke mialam 2 razy, w lutym 18 dniowa, w marcu 2dniowa, nigdy wczesniej nie mialam takich rewelacji. Zawsze chcialam miec dziecko z kims z kim stworzylabym fajna rodzinke, dlatego tak mi "zeszlo", a i teraz nie jestem pewna czy to wlasciwy moment. Mysle, ze jak sie jest starszym to trudniej, zdaje sobie sprawe z tego ze to naprawde duza odpowiedzialnosc... zaden czas nie wydaje sie korzystny... pozatym czlowiek robi sie wygodnym... Ze wzgledu na to ile mam lat postanowilam sprobowac, bo... czasu znowu nie tak wiele, moze nie jestem pewna czy to juz, moze moj instykt macierzynski obudzi sie wraz z zajsciem w ciaze albo wybuchnie wraz z urodzeniem dziecka ale po prostu nie chce kiedys zalowac ze tego nie zrobila a teraz juz za pozno. W poprzednim miesiacu kupione 7 cykli owulacyjnych niczego nie wykazaly (chyba zaczelam je zle stosowac, albo wszystko jest inaczej przez te zmiany w miesiaczkach ), a tym od 3 dni pokazuje ze to TE dni i dzialamy, zobaczymy Zapraszam wszystkie panie pragnace sie dolaczyc do rozmowy i serdecznie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×