Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Quality

Wasze erotyczne sny

Polecane posty

Gość Quality

Piszcie o tym co wam się przysniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erotyczny sen
dzisiaj miałam tak miałam tak zbereżny sen,,,,że teraz w pracy nie mogę się skupić ,,,:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Quality
Właśnie się obudziłam.Ale miałam sen! Rzucił mnie chłopak,dla jakiejś kobiety z dzieckiem.Poprostu powiedział To już koniec.Wybiegłam zapłakana z domu,biegłam przed siebie,do lasu.Zmęczona płaczem upadłam na ziemię.Brak mi było tchu.Leżąc na miekkiej trawie,otworzyłam szeroko oczy,spojrzałam w stronę słońca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ullla llla
i to wszystko,,,,,,?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Quality
W tej samej chwili poczułam wilgotny dotyk na policzku. Przerażona spojrzałam w bok i ujrzałam chowającego się między krzaczkami borówki - brusznicy wielkiego, obrzezanego kutasa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Quality
Myślałam co będzie,jak będę teraz bez niego żyć.Nagle,spostrzegłam,że ktos mi się przygląda.Był to mężczyzna.Ciemnowłosy,z nagim umięśnionym torsem.Usiadłam.Przeszywaliśmy się nawzajem wzrokiem.Powiedziałam do niego-Jest mi smuto,przytul mnie,potrzebuje bliskosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ullla llla
ja też po proszę taki sen:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Quality
Tamten to podszyw.Pewnie też chciałby miec erotyczny sen. Położyłam się,lekko rozchylając nogi,dając znak o co mi chodzi.Wreszcie nieznajomy pokazał mi się w całej okazałości.O Boże!On był centaurem! Podszedł do mnie.Ściągłął mi majteczki.Był już gotowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Quality
Tamten to podszyw.Pewnie też chciałby miec erotyczny sen. Położyłam się,lekko rozchylając nogi,dając znak o co mi chodzi.Wreszcie nieznajomy pokazał mi się w całej okazałości.O Boże!On był centaurem! Podszedł do mnie.Ściągłął mi majteczki.Był już gotowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Quality
Czekałam aż wejdzie we mnie gwałtownie.Ale ale co on robi!Wsadza w dupeczkę,o nie!Ale ale to całkiem przyjemne.O tak.A teraz cos zbliża się do mojej cipeczki.O rany!Niedość,że centaur,to z dwoma penisami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Quality
Był już gotowa. Zresztą ja też. Jego pała mierzyła ze 30 cm ale dla mnie to i tak było za mało. Jak mi zasadził swoją dzidę to patrzę a to mój kochany tatuś !!. Najpierw się przestraszyłam ale już mi było tak dobrze, że błagałam go, żeby nie przestawał i dalej mnie ostro rżnął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Quality
I nagle patrzę a tutaj cos wielkiego się zbliża do moich ust. O rany ! Patrzę a to był centaur z trzema penisami !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Quality
ha ha ale macie banie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Quality
I wtedy obudziłam się. Z przerażeniem skonstatowałam, że nie jestem kobietą, tylko 37-letnim facetem ze znaczną nadwagą, znajduję się w ZK we Wronkach, a nade mną pochyla się Wacław Kasiarz, były rzeźnik z Mysłowic, z którego ust wydobywał się przesiąknięty wonią czosnku oddech ... Poczułem też jego 25 centymetrowe potężne berło napierające na moje udo. Już wtedy wiedziałem, że znów nie będę mógł przez trzy dni usiąść bez grymasu bólu wykrzywiającego mą twarz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Quality
Przyglądam się rzeźnikowi z Mysłowic, coraz dokładniej i nagle ... O rany, to nie rzeźnik tylko centaur z czterema penisami !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buzi ruzi nuzi
snie rano o 5 godz,mze moj ma kochanke i jedzie do niej wlasnei ,a szykowal sie do pracy, co ja ma teraz robic, maz wychodzi do pracy a ja sie juz na pol obudzilam i mysle jechac za nim , czy nie, ale film mi sie przysnil heee a moj jelopek pracuje caly dzien i nie ma kochanki,hee ale sen realny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasztelann
Przejżyj ofertę wibratorów: www.dyskrecja.pl/sklep.php/k68-Wibratory.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×