Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nieznajomy25

szukam zainteresowanej

Polecane posty

Gość nieznajomy25

tak jak w temacie, podnieca mnie fakt rozebrania sie przed obca kobieta ale nie chce wyskoczyc z krzakow wiec szukam chetnej ktora bedzie miala chec na taka forme rozrywki a nie przestraszy sie bo pomysli sobie nie wiadomo co jesli wyskoczylbym tak z fujara na wierzchu. Jesli chciala bys popatrzec mogl bym sie zaspokoic na Twoich oczach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznajomy25
nie zboczeniec, wydaje mi sie ze mam cos z eks ale chyba nie mial bym smialosci tak paradowac zwlaszcza jesli nie mial bym pewnosci ze druga osoba chce tego samego. dlatego tez szukam osoby ktora chciala by cos takiego przezyc a moze tez fantazjuje ze moze rozebrac nieznajomego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek 22151
Ja się z tobą chętnie umówię. Dawaj adres i będziesz mógł wyskakiwać ile tylko razy będziesz chciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznajomy25
w.y.p.i.e.r.d.a.l.a.j w podskokach pedalski dupowlazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek 22151
Oj, dlaczego jesteś taki niekulturalny ? Ty p.i.e.r.d.o.l.o.n.y zboczeńcu. Jak bym cię dopadł to bym ci tak wpierdolił, że wszystkie krzaki byś do końca życia omijał z daleko. Zasrany eks hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznajomy25
sluchaj lamusie nie dopchany, jak bys choc troche ruszyl ta swoja lepetyna to przeczytal bys ze szukam CHETNEJ powtorze ci jakbys nie zatrybil CHETNEJ ktora ma ochote na cos takiego PONIEWAZ NIE mam zamiaru wyskakiwac z krzakow przed nosem bogu ducha winnej osoby. a teraz wiesz co? W>Y>P>I>E>R>D>A>L>A>j

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może może
No a jak się zaspokoisz na moich oczach ...to co ze mną?popieścisz mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznajomy25
W związku z tym, że nie ma chętnych pań, więc od tej pory swoją ofertę kieruję rónież do panów. Już jestem tak napalony, że jest mi wszystko jedno. Marek22151 sorry, że tak na ciebie wyjechałem ale muszę to jak najszybciej zrobić. I jest mi wszystko jedno przed kim wyskoczę z tych krzaków ze sterczącą pałą. Może być nawet przed tobą. Daj jakiś namiar na siebie, ja tak kilka razy wyskoczę a potem w ramach rewanżu ty mnie popchniesz kilka razy w dupkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznajomy25
UHUHU... ale zesmy sie usmiali, nie no kurwa boki zrywac. Mysle ze nie trudno odroznic podszywy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznajomy25
nie ma zadnej chetnej na rozebranie nieznajomego. Moze ktos woli najpierw poznac wiecej szczegolow na @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziesięć studenta z Afrika
My chętni rozebranie nieznajomemu. A potem jego bunga bunga kochać we wszystka otwora i każdy po kolei :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznajomy25
Na początek mogę powiedzieć, że jestem lekko upośledzony, ponieważ mam tylko 1 jajko ale nie sądzę, żeby to była przeszkoda. Oprócz tego jestem wysoki tzn. 169 cm, w miarę szczupły 97 kg ale ważyłem się tydzień temu. Co do reszty wymiarów to je podam potem gdy zobaczę, że jest jakieś zainteresowanie mojom ofertom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×