Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Only111

Co robnić, by w 2 tygodnie pozbyć się brzucha??

Polecane posty

Gość Only111

Jakie ćwiczenia wykonywać, ile dziennie, . Mam strasznie duży brzuch i 2 tyg by go stracić.. POMOCY!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam ćwiczenia na vacu well i odpowiednia dieta. Jeśli mieszkasz w okolicach Wrocławia to mogę polecić fajny punkt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rando
Szczerze? Nierealne. Jakas drastyczna dieta moze pozwoli Ci zgubic kilka kg, ale na wiecej bym nie liczyl... Niestety nie ma cudow, pewne rzeczy wymagaja czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a walczę z brzuchem
od 20 lutego waga startowa 55 teraz 52,5 dieta, co drugi dzień vacu step, codziennie poł godzinki bieżni do tego no i brzuszki... spada fakt, ale baaaaaardzo powoli W dwa tygodnie możesz jedynie skurczyć żoładek no i troche wzmocnić mięsnie zeby go trzymały bardziej ale jesli chodzi o tkanke tłuszczową to w tak krotkim czasie cudów się nie spodziewaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rando
Pytasz o cwiczenia... Najszybciej aeroby, tylko... Aby spalic 1g tluszczu potrzeba spalic ok. 7kcal Dla przykladu godzina biegania, to ok 500-800 kcal powiedzmy (zalezy od wagi ciala i tempa biegu), uproscmy ze 700, czyli biegajac przez godzine spalisz energie potrzebna do spalenia 100g tluszczu... Ile godzin jestes w stanie biegac dziennie? A pamietaj, ze w pierwszej kolejnosci zostanie spalona energia z pokarmu, wiec trzeba to tez odliczyc. Sama widzisz, zeby spalic 1kg tluszczu musialabys biegac przez 10 godzin i to przy zalozeniu, ze nie liczac treningu Twoja dieta zawiera nadmiarowych kalorii (zjadasz tyle ile spalasz). To chyba najdokladniej co jestem Ci w stanie napisac, zebys mogla sie zastanowic, czy jestes w stanie osiagnac cel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a walczę z brzuchem
ok Rando, to wszystko prawda co piszesz, ja uzupełnie jeszcze o to, że to teoretyczne kilo tłuszczu niestety nie spadnie tylko z brzucha, a w pierwszej kolejności z biustu, potem - zależy od osobistych uwarunkowań- u mnie np z tyłka i ud, potem szczupleją mi ramiona a brzuch niestety na końcu :O Miło by bylo gdyby przy biegu mozna było zrzucić tłuszcz TYLKO z brzucha, niestety tak nie jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rando
Dokladnie, nie da sie schudnac miejscowo, juz to gdzies pisalem :) A brzuch faktycznie spada na sam koniec, jak na zlosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betka Bu
ja bym jeszcze dorzuciła oczyszczanie organizmu do tego (ale nie głodówką, ale doborem odpowiednich produktów, np tu jest kilka rad: http://www.klubdobrejenergii.pl/ekspert_radzi/porady.html/10/ ) poza tym można ograniczyć spożywanie pieczywa, kasz, ryżu czy makaronów, a jeśli chodzi o ćwiczenia, to jednak np nie brzuszki na tak krótki okres (bo one akurat najpierw wyrabiają mięśnie a dopiero potem spalają tkankę tłuszczową)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda praktykantka
ponieważ duży brzuch przeszkadza nie w ćwiczeniach, to jedynym semsownym ćwiczeniem będzie seks na "pieska" z 7-dmioma osiłkami naraz. Gwarantuję sukces: nietylko utrata szpetnego brzucha ale ile przyjemności z orgazmów na poziomie nirwany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×