Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie gotowa

On chce dziecka a ja nie jestem gotowa... Kto byl w podobnej sytuacji?

Polecane posty

Gość poli36

jak mój mąż udawał ,że chce?...skoro zgodził się ,że dzieci nie będzie to znaczy że nie chciał i ja o tym zawsze wiedziałam...a po co mieliśmy rozmawiać o dzieciach skoro oboje nie chcemy?...i zapewniam,że nie ma baby na boku..ale ty pewnie wolisz wyciągać słowa z kontekstu i wywoływać góóównoburzę...ale co ci innego zostało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ją miałam taką sytuację tylko że już byłam w ciąży. Planowalismy usuwać, ale chłopakowi nagle odwalilo że chce mieć dziecko. Mieliśmy na tym tle ciągle konflikty, całą ciążę przeryczalam bo oczywiście powiedział całej rodzinie żebym nie mogła usunąć. Zerwalam z nim, po miesiącach traktowania mnie jak inkubator, niechcianej ciąży jakoś przestałam go kochać. Żyjemy w jednym mieszkaniu i opiekujemy się synem bo chwilowo tak wygodniej ale nic nas nie łączy chociaż on próbuje i widzę nie dociera do niego że z mojej strony to już zakończone. Nie umiem mu wybaczyć że tak ważnej decyzji nie mogłam podjąć w zgodzie z sobą że wbrew mojej woli mam zepsute ciało, blizne, sflaczaly brzuch i muszę zajmować się dzieckiem którego nigdy nie chciałam. Syna lubię ale nie tak miało wyglądać moje życie. Nie daj się w dziecko "wrobic", to musi być twoja decyzja i musisz tego na 100% chcieć bo inaczej szybko pozalujesz albo będziesz miała żal do partnera bo macierzyństwo wcale nie jest proste  przyjemne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poli36

przecież mogłaś usunąć a rodzinie powiedziałabyć,że poroniłaś...albo mogłaś zostawić dziecko w szpitalu...dla chcącego nic trudnego...ale jak się ktoś ''boi'' rodziny to potem jest nieszczęśliwy...ja bym w życiu nie dała się tak wrobić jak ty...teraz masz spieprzone życie i tylko sobie możesz podziękować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×