Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WENTURA

szukam przyjaciela

Polecane posty

Powinienem zacytować teraz Ferdka Kiepskiego: "Dobre dobre panie Paździoch!!!" :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za rozmiary, będę wiedzieć, gdy będę Wam chciała sprezentować buty :D Mariusz, doprawdy życiowe prawo :D Ale wiesz, zawsze można przyciągnąć byle co, lub coś, czego się nie chce więc sama już nie wiem... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu, ale lepiej chyba mieć wybór jednak niż żadnego? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybór wyborem, ale kłopot w tym, że przyciągam upierdliwe typy, którym trudno jest wytłumaczyć, że nie są brani pod uwagę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem z autopsji. Sam jestem takim upierdliwym typem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piter, śmiem wątpić. Przeżyłam jak to się fachowo nazywa - stalking, łącznie z szantażowaniem, próbami nękania mojej rodziny i znajomych, szarganiem mojej reputacji i takie tam cuda. Na szczęście poradziłam sobie z gościem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To przykre Olu. Ale wiesz, ja mam za sobą szantaże, wymuszenia, haracze, handel bronią, brawurową jazdę Cinquecento... :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No z tą brawurową jazdą taką bryką... zrobiłeś na mnie wrażenie :D :P Sama się zastanawiałam od kogo by tu wymusić haracz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze słitaśnym dziubkiem i koniecznie w lustrze :D Cholera, solar, tispy i do przodu ;) Myślicie, że faceci polecą na taką słitaśną lalunię jak ja? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu... Twoją wypowiedź zostawię bez komentarza. Ja rozumiem, że przez skromność chowasz swoją atrakcyjność, ale nie przesadzaj. Miałem okazję otrzymać od Ciebie ładną fotkę i swoje zdanie będę miał. Proszę więc nie marudzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, dziękuję Wam bardzo, ale miałam na myśli siebie w wersji słitaśnej :D Kurde, wiecie co? Kiedyś dla jaj zrobiłam sobie taka słit focię :D Nałożyłam tonę tapety na twarz :D Jeżeli jeszcze ją posiadam to Wam wyślę w domu :D Jak ja tam wyglądam... Masakra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zacytuję znów reklamę z góry strony - "Rozmiar Twoich... Twojej niesfornej parki ma znaczenie." :D A wiesz, że są takie słitaśne z ogniskową na... :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No na dekolt właśnie. Z push-upem :D I ośmielę się stwierdzić, że nie trzeba nic poprawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahaha :D No tak :D Już mam zaczątki słitaśnego mózgu i nie zajarzyłam ;) Piter, moja parka się rumieni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmawiamy naturalnie o policzkach zwanych jagodami? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ Olu, o nieobyczajność nie śmiałbym Cię podejrzewać :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, Jolu wczoraj rano zajrzałam. Później wieczorem wpadłam dosłownie na sekundkę na neta i nie zajrzałam na Twój temat. Zrobię to przy następnej okazji. A TH? Od czasu do czasu nabijamy się tutaj z wątku o TH ;) To dobrze Piter, bo na głowie kwietny mam wianek, w ręku zielony badylek, przede mną bieży baranek, nade mną lata motylek... :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolu dziękuję za zaproszenie. Niewątpliwie skorzystam. Olu, motylki to gdzie indziej ponoć. Tak słyszałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×