Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WENTURA

szukam przyjaciela

Polecane posty

Palili x8 Wyjechali po skończonej zmianie w kopalni, szli do sali kąpielowej, po drodze rozmawiali o tym na co mają smak. Nadmuchali piłkę (taką do gry w piłkę nożną), rozegrali sobie mecz i śpiewali tak: o naftalina (w tle palili) Po meczu, nie wiadomo w ilu, wypili pół litra i kulali piłkę. Tatę upili, mamę związali. Polewali tanie wina, obsikali mury, Tu nie wyłapuję tekstu a dalej, sprzedali dom kupili sobie cukierki i landrynki, Usiedli obok płotu i toczyli piłkę Kopali do płota i do ula od Tomuli, przewrócili cztery ule od Tomuli, Tomula wezwał policję, policja przyjechała i spałowała ich po plecach :D Chyba, że coś źle słyszę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
O, Mariusz wstał świtkiem na śródpołednie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
Posłuchałam, klimat mi się podoba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma za co Mariusz :) Przypomniało mi się, że zalegam CI jeszcze jedno tłumaczenie z łaciny, które de facto wykonałam, ale Ci nie napisałam. Muszę poszukać - przypominaj mi, proszę ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja koleżanka opowiadała ostatnio, że w firmie, w której pracuje - nakryli młodziutką siksę - niewiele ponad 20 lat, która dzień zaczynała od ćwiartki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
Dobry wieczór. Ja chyba wyciągnę piwo, wczoraj nie dotrwałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Widzę że poetycko było :) Na wakacjach zimne piwo rano czasem potrafi uratować życie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś mogę być trudna we współżyciu ze względu na fizyczne samopoczucie, będące odzwierciedleniem stanu ducha. Czy też skutkiem. Piter dla Ciebie specjalnie, chociaż to dla mnie fizyczny wysiłek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co godzinę uśmiech poproszę. Inaczej zacznę łaskotać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba się posty nie wyświetlają? No jak pięknie - czekają mnie dwa zjebane weekendy. Nie ma to jak dobra wiadomość w poniedziałek, prawda? 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
Dzień dobry, "proszę kolestwa" (to chyba Fedorowicz; nie pomnę) Na wszelki wypadek uśmiecham się szeroko :D Olu, współczucie; u mnie w pracy też wciskają zastępstwa, ale weekendy robocze mamy tylko raz na jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam szanowne koleżanki :) Letnie zastępstwa - to kolejny argument przeciwko tej porze roku ;) I za takie psie pieniądze będę siedzieć 12h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
O, proszę, jaka frekwencja; jeszcze tylko Piotr. Plotkarsko: Oliviera widziałam wczoraj na erotycznym ;) w temacie o podglądactwie;) Ale zdaje się, że wątek odbiegł im daleko od pierwotnego(jak u nas), nie czytałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam niewitanych :) I szeroki uśmiech na początek. Zagłuszymy stresa Oli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×