Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WENTURA

szukam przyjaciela

Polecane posty

Gość klaudoocha
Chodnikowy to doby sposób mama mnie nauczyła :P;) a co jest nie tak jak prasujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie Telewizyjne Technikum Rolnicze zaczyna się robić :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudoocha
Chodnikowy zaczynasz od rękawów musisz złożyć na dwa tam gdzie szew rękwa i Masz jedziesz po rękawie, co w tym tak trudnego? :D Dziecko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudoocha
Eno Bianka fajnego nika Masz.... tylko problem był MÓJ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudoocha
Chodnikowy to proste przesuń rękaw i nie prasuj brzegu rękawa :D Dziecko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariusz, ja mam dwa krzesła ogrodowe w domu i ich poręcze wykorzystuję do rękawów. Deski nie mam, tak więc resztę prasuję na stole. Witam niewitanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudoocha
Ok spadam do pracowni bo marudze ;) :D cze....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudoocha
wE wO witaj i cze....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zresztą koszule wizytowe mam dwie, w garniak wbijam się raz na kwartał, także no problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż, specyfika pracy. Tak, oglądałem. Jakoś mnie nie zachwycił. Tak jak np. Rzym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będą kręcić. Główny bohater miał problemy zdrowotne i stąd opóźnienie (za Wiki). Ja czekam na trzeci sezon Synów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu, dla Ciebie jako największej fanki jestem gotów ściągnąć. Nie tylko Modę na Sukces :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buahahaha! :D Piter, myślę, że bladoróżowe i ciemnoróżowe będą najdoskonalsze :D:P 2 pary się przydadzą na zmianę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś w temacie :D Twoje ubrania: Pierwsze dziecko: Zaczynasz nosić ciążowe ciuchy jak tylko ginekolog potwierdzi ciążę. Drugie dziecko: Nosisz normalne ciuchy najdłużej jak się da Trzecie dziecko: Twoje ciuchy ciążowe stają się Twoimi normalnymi ciuchami Przygotowanie do porodu: Pierwsze dziecko: Z namaszczeniem ćwiczysz oddechy Drugie dziecko: Pieprzysz oddechy, bo poprzednim razem nie dały żadnego skutku Trzecie dziecko: Prosisz o znieczulenie w 8 miesiącu ciąży. Ciuszki dziecięce Pierwsze dziecko: Pierzesz nawet nowe ciuszki w Cypisku w 90 stopniach, koordynujesz je kolorystycznie i składasz równiutko w kosteczkę. Drugie dziecko: Wyrzucasz tylko te najbardziej usyfione i pierzesz ze swoimi ubraniami. Trzecie dziecko: A niby czemu chłopcy nie mogą nosić różowego? Płacz Pierwsze dziecko: Wyciągasz dziecko z łóżeczka jak tylko piśnie Drugie dziecko: Wyciągasz dziecko tylko wtedy, gdy istnieje niebezpieczeństwo, że jego wrzask obudzi starsze dziecko Trzecie dziecko: Uczysz swoje pierwsze dziecko jak nakręcać grające zabawki w łóżeczko Gdy upadnie smoczek Pierwsze dziecko: Wygotowujesz po powrocie do domu Drugie dziecko: Polewasz sokiem z butelki i wsadzasz mu do buzi Trzecie dziecko: Wycierasz w swoje spodnie i wsadzasz mu do buzi Przewijanie Pierwsze dziecko: Zmieniasz pieluchę co godzinę, niezależnie od tego czy brudna czy czysta Drugie dziecko: Zmieniasz pieluchę co 2-3 godziny w zależności od potrzeby. Trzecie dziecko: Starasz się zmieniać pieluchę zanim otoczenie poskarży się na smród, bądź pielucha zwisa dziecku poniżej kolan Zajęcia Pierwsze dziecko: Bierzesz dziecko na basen, plac zabaw, spacer do zoo, teatrzyku itp. Drugie dziecko: Bierzesz dziecko na spacer Trzecie dziecko: Bierzesz dziecko do supermarketu i pralni chemicznej Twoje wyjścia Pierwsze dziecko: Zanim wsiądziesz do samochodu, trzy razy dzwonisz do opiekunki Drugie dziecko: W drzwiach podajesz opiekunce numer swojej komórki Trzecie dziecko: Mówisz opiekunce, że ma dzwonić tylko jak poleje się krew W domu Pierwsze dziecko: Godzinami gapisz się na swoje dzieciątko Drugie dziecko: Spoglądasz na swoje dziecko, aby upewnić się, że starsze go nie dusi i nie wkłada mu palca do oka Trzecie dziecko:Kryjesz się przed własnymi dziećmi Połknięcie monety: Pierwsze dziecko: Wzywasz pogotowie i domagasz się prześwietlenia Drugie dziecko: Czekasz aż wysra Trzecie dziecko: Odejmujesz mu z kieszonkowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego mężczyźni nie powinni redagować kącika porad ! Drogi Jacku, mam nadzieję że będziesz mi w stanie pomóc. Pewnego dnia wybrałam się do pracy, zostawiając mojego męża w domu oglądającego telewizję. W drodze do pracy zgasł mi silnik i samochód został unieruchomiony jakieś dwa kilometry od domu - musiałam wrócić się aby poprosić męża o pomoc. Kiedy dotarłam do domu nie mogłam uwierzyć w to co zobaczyłam. Był w łóżku z córką naszego sąsiada! Mam 32 lata, mój mąż 34, a córka sąsiada ma 19. Pobraliśmy się 10 lat temu. Mąż przyznał mi się, że romansuje przez ostatnie pół roku. Mąż nie zamierza iść do poradni małżeńskiej. Jestem kompletnym wrakiem człowieka. Potrzebuję pilnej porady. Możesz mi pomóc? Magda. Droga Magdo, zgaśnięcie silnika po krótkiej jeździe może być spowodowane przez wiele czynników. Najpierw sprawdź czy nie jest zapchany przewód paliwowy. Jeśli jest czysty, sprawdź wszystkie przewody i rury doprowadzające powietrze do silnika. Sprawdź też przewody uziemiające. Jeśli to nie rozwiąże twojego problemu to należy sprawdzić czy pompa paliwowa nie jest uszkodzona i czy dostarcza prawidłową ilość paliwa do wtryskiwaczy. Mam nadzieję, że byłem pomocny. Jacek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dlaczego nie? :) Wszystkiego trzeba spróbować. Nawet trzeciego dziecka :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To z poradnika chyba tutaj już przytaczałem i ile mnie skleroza nie dopadła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też Piter jestem za maxymalnym wyeksploatowaniem Twojej macicy :D Tez gdzieś już to czytałam, ale takie rzeczy się łatwo zapomina ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×