Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WENTURA

szukam przyjaciela

Polecane posty

Gość Szaroperłowa
Zdziwilibyście się, jak daleko mi do perwersji i sadyzmu ;) No, ale jak apetyt jest, a nawet głód.. Nie znoszę tłumów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu, już zazdrosna jesteś? A gdzie wierność? :D:P Niniejszym nadszarpnęłaś mentalność :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
Czy my czasem nie powinniśmy wylądować na Erotycznym? :P Wiem, że moderacja kasuje niektóre topy, to może nas karnie przeniosą? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że zazdrosna, bo już Ci mało hahaha :D Jeszcze nie wiesz, a już pazernie do grupy Ci spieszno :P Dobra, idę z fochem :D Trzymajcie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jakby nie patrzeć, jest 2+2. Czyli... :D:D:D Wątek powinien przybrać nazwę: Swingers :D:P:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
Przygotowałam i pożarłam (normalnie, bez pośpiechu) moje jedno danie, rozmawiając z wami; jak na mnie, to mistrzostwo świata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
Cześć, Olu. Zajrzyj tradycyjnie wieczorem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu, różnica taka, że używamy erotyki inteligentnie. A moderacja tu pod psem intelektualnie. Uczulona na siebie. Ola zaczyna się wycofywać, zauważyliście? :) Idę jeść. U mnie dziś... uwaga... fasolka po bretońsku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
Najnowsza prognoza to 2 dni przelotnych opadów, temperatury spokojne: 19 - 25'C do końca tygodnia. Potem powrót do upałów i burz. Olu, tydzień życia na tydzień wegetacji. Ale się rozjadłam, deser mi się marzy. To [przez wasze wzmianki o lodach. Idę pogrzebać w zamrażalniku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
Piotr, smacznego. Fasolki nie umiem zrobić, tylko z puszki albo słoika. Mariusz, zostajesz na placu boju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj... To na koniec, perwersyjnie jak to u mnie... Albo lepiej i nie. Bo już o lody miałem zapytać :D:D:D P.S. Fasolkę się prosto robi. Przy okazji opowiem. Można też z parówek i pomidorów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
i jeszcze: Piotrze, jeśli my używamy inteligentnie, a ktoś w tej dziedzinie plasuje się pod psem, to tym bardziej grozi nam likwidacja ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
Nie dam się przekonać ;) Pewnie trzeba moczyć rzeczoną fasolę całą noc. To już nadmiar perwersji dla mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż. Cywilizacja netowa. Temat mi znany nie od dziś. Jak to mawia mój kumpel z pracy - czas było przywyknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy okazji utęsknionego przez Olę seksu grupowego przedstawię przepis Basiu :) To naprawdę prosta sprawa. Jeśli taki ignorant jak ja potrafi przyrządzić, Ty tym bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
P.S. Mimo pozorów nie jestem oszustką matrymonialną :P Idę po coś słodkiego, odsapnę trochę i do roboty, bo tyły mi się powiększają :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
Mariusz, duchowo jestem z Tobą :) A fizycznie muszę j.w.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piter, z czego się wycofuję? Z prokreacji i ślubu z Tobą czy ze "zgrupowania"? :D Jestem zazdrosna jak Otello o Desdemonę :P :D Mariusz, dałeś jakoś radę na dyżurze? Basiu, oby synoptycy mylili się co do przyszłego tygodnia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem z czego Olu. Ale uciekasz :) Mięśnie mnie bolą. To taka choroba. PeSeL się nazywa... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
Hej, Olu i Piotrze. Jestem, ale jakaś taka niepociumana. Coś się nie mogę zorganizować. Olu, ja też mam nadzieję, że nam się upiecze (tfu, nie w upale ;) ) Piotrze, pocieszę Cię: uporczywie dziś (bo na ogół mniej i przy chodzeniu, a nie tak) boli mnie krzyż; smarowałam się żelem, którego używa babcia mego exszwagra :D To teraz sobie Tuby posłucham.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubię słowo "niepociumana" :D Basiu - Piotr narzeka bardziej niż mój ojciec, który posiada syna od Piotra starszego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×