Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WENTURA

szukam przyjaciela

Polecane posty

Gość SSzaroperłowaa
Cześć. Ale żeśta nasmarowali, w czasie, kiedy ja przysnęłam i dziś się pozbierałam. Mariuszu - stanowczo dementuję Twoją plotkę, że to ja namawiałam do praktyk s-m. Było o ojcowskim (matczynym?) przełożeniu przez kolano z wydźwiękiem dydaktycznym :D Olu - "Dzięki Bogu już piątek" ;) Podobno u Ciebie słońce ( z prognozy), u nas szarawo, ale na szczęście nie pada - muszę się pętać po dworze. Piotrze - ja tam się nie bawię, ale próbuję trzymać jakiś pion humoru (nie mylić z moralnym). Setuniu - jak najbardziej, pod warunkiem, że będę w odpowiednim nastroju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SSzaroperłowaa
Nie śpimy. W moim przypadku miotamy się, żeby zdążyć ze wszystkim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Basiu :) U mnie słońce nieśmiało wygląda zza chmur, ale temperatura jak najbardziej znośna i przyjemna :) Najważniejsze, że nie ma upału :) Mówiłam Mariuszowi, że to on mnie podpuszcza do tych niecnych praktyk, ale się skubaniec wypiera ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W rzeczy samej :) I uprawiam trójkąciki, czworokąciki, i inne kąciki :) Z Wami naturalnie :) I naturalnie BDSM, bo widzę że takie coś ma wzięcie :) Waes hael, drink hael! Kto zgadnie z czego to, wygra mikser (i obsługę miksera) :) Californication :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
333 to połowa 666. Czyli połowicznie jesteśmy w piekle. Hell Awaits :) Ola będzie wiedzieć osso chosi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bianko, blisko, ale nie :) Podpowiedź - klasyk Klasyka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toast jak najbardziej :) Kolejna podpowiedź - kobiety jako dramatis personae - Rowena i Rebeka :) Zaczytywałem się w tym będąc w Waszym wieku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bianko, tak szybko i tak łatwo? :) Nie przystoi Dziewczynie o tak niepospolitym imieniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×