Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WENTURA

szukam przyjaciela

Polecane posty

Oczywiście, że nocne nawiedzania będą brzemienne w sutki... tfu! W skutki :D:P I co ja mam teraz zrobić? Tak bez warzyw... Smutno mi będzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jak mięcha nie ma to trzeba lubić warzywa,bo są :P :D Też spojrzałam śmierci w oczy dwukrotnie, a nawet trzykrotnie. Ile jeszcze przede mną razy? ;) Się zobaczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Zygmunt? :D:P A propos... aureolas :) No dobra. Szanowne Forumowiczki. Zawsze muszę zadać takie pytanie... :) Diameter of Your aureolas, in inches, centimeters is? And colour... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A propos mojego zapytania (interpelacji) - Panie nie mające się w co ubrać przodem :D Ponoć dobrze dobieram dessous :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czołem ...
kutasy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnażi17
siema lachony, pewniejak przyjde to was znów nie będzie no to sie witam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnażi17
wam też tak szybko lata lecą? czuje sie staro :( :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnażi17
musze sie pochwalić wam że mi photobloga usuneli :D pytaliście sie czemu jest te żi w moim nicku. moge wam powiedzieć tylko sie nie śmiejcie bo to czuły temat :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnażi17
lachony to lachony :D od lachy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariusz pracuje, SetKasia jest, Basia pojechała na komisję, Piter na posiedzeniu czy czymś takim... a co się dzieje z BiKasią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Olcia:) widzialam Dom zly nie akzdy moze ten film obejrzec niekazdy go doceni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BiKasia pewnie jakieś warzywa testuje :P Dzień dobry wszystkim :) Olu, wywaliło mi wczoraj neta i nie dopisałem. "Dom zły" to bardzo dobry wg mnie polski thriller. I tam jest motyw zaszycia. P.S. Lachony to Bożydar chciał wyrywać :D http://www.youtube.com/watch?v=s9LqZkylKEM http://www.youtube.com/watch?v=WORhXov2P3c na nananan nanananan nannana naa Miło się dowiedzieć, że jest się lachonem :D I nadal nie mogę nic poczytać about diameter :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SetKasiu, a widziałaś może "Dla ciebie i ognia"? Albo "Zero"? Polskie młode kino ma się dość dobrze. Tylko "stara szkoła" marudzi, że kiepsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam raz jeszcze :) Piter, coś mi się obiło o uszy, ale na moim bolidzie nie mogę piracić (wiesz czemu) i muszę skądś wykombinować ten film. Bożydar to mój idol :D Oszczawka? Blehh! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zero widzialam dzazgi widzialam Zerwanego widzialam rozyczne widzialam lubie polskie kino nizalezne Dla ciebie iognia jeszcze nie teraz tez cos sobie sciagam polskigo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola spradze bo wczoraj wieczorem poczty nei spawdzalam! chbya wiem o co pytalas;) ale sprawdze by sie przekonac czy sie nei myle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihi, tak sobie uświadomiłem, że nasz wątek to małe "lachonarium" z bonusem, czyli wystającymi fiszbinami :) Z filmów polecam jeszcze "Wino truskawkowe", trochę starsze "Głośniej od bomb" oraz "Cześć Tereska", no i absolutnie koniecznie "Ogród Luizy". Ciekawe, czy doczekam się "diameter" kiedyś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×